Wpis z mikrobloga

To nadal jest głupie, ale działa.


@J_Iskariota: ale @rozowarulez: napisał "wygląda na głupie" a nie "jest głupie" - więc jest jedną z niewielu osób, które używają tego powiedzenia sensownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo nie da się ukryć że w formie "jeśli jest głupie ale działa to nie jest głupie" to stwierdzenie jest idiotyczne xD
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Odpowiem, ale mam też prawdziwe życie, nie tylko wykop i nie czekam aż ktoś mi tu odpisze ( )
Cóż mam Ci napisać, porównałeś ten tekst do innych, nie mających związku z postem Mirka, który wrzucił zdjęcie. I jeszcze pojechałeś moją mamę. Ciekawe czy Twoja mama wie jak besztasz z błotem inną mamę. Może jej zapytaj?
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Tak btw to nie wiem po co się w ogóle p------------z. Znajdź sobie jakieś zajęcie, usuń konto, albo odłącz internet i przestań wylewać swoje złośliwości w internecie. Swoją opinię mogłeś wyrazić, ależ oczywiście, lecz mogłeś zrobić to cywilizowanie, kulturalnie, a nie z ryjem i cisnąć moją mamę. Lepiej Ci teraz?
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Zniżyłam się do twojego poziomu, żebyś w końcu ogarnął. Jak widać zadziałało (ʘʘ)
Nie biorę do siebie tylko nie wiem czemu tyle nienawiści w tej wiadomości było, szczególnie w kierunku mojej mamy. Ja wiem, że to internety, ale w internecie też kreujesz swój wizerunek. Jak coś jest w tonie beki to absolutnie się nie pultam o jakieś wiązanki, no ale to było po prostu niesmaczne.
  • Odpowiedz