Wpis z mikrobloga

@WildAnimal: do tego zostanie zapamiętany jako osoba skrajnie nieodpowiedzialna, która zarżnęła gospodarkę. Znacząco zwiększył obciążenia dla budżetu państwa, czyli dla osób pracujących, rozdawał kasę kupując głosy, a jak przyszedł kryzys, to wszystko się #!$%@?ło bo na to co konieczne pieniędzy już nie było.

Kaczyński to jest nasz narodowy przegryw. Całe życie w cieniu brata, całe życie bez kobiety, całe życie nazywany małym karakanem, a na koniec jak myślał że zbuduje
  • Odpowiedz
@dziaru: możliwe bo osoby, które naprawdę kochał (mama i brat) nie żyją, władze utraci na dobre, do tego bardzo możliwie że po utracie władzy odpowie przed sądem za swoje rządy.
  • Odpowiedz
@WildAnimal: Kaczyński nie straci władzy. Poparcie dla PiS zakręci się w okolicy 50%. Oprócz tego to cholernie inteligentny facet, który intelektem przewyższa 99% reszty polskiej klasy politycznej i 100% trolli z wykopu. Możesz mu buty czyścic :)

@Norwa93 Niesamowicie błyskotliwe wysrywy. Odkryłeś na czym polega "koncepcja państwa dobrobytu". Wszędzie na świecie istnieje "socjal" i nasz jest aż na śmiesznie niskim poziomie w porównaniu do innych krajów.

@lewoprawo:
  • Odpowiedz
@snow: Dla mnie patologią nie jest każdy beneficjent 500+. Są nią ludzie, którzy w zamian za to 500zł sprzedają swój głos w wyborach, mając kompletnie w dupie wszelkie inne powody do głosowania na kogokolwiek. Oczekujesz ode mnie szacunku do ludzi tak egoistycznych, krótkowzrocznych, leniwych i po prostu głupich?
Generalnie PIS to partia odwołująca się do negatywnych emocji - zazdrość, nienawiść, gniew, chciwość, pycha. W wyborach innych partii elektorat PIS upatruje
  • Odpowiedz
Oprócz tego to cholernie inteligentny facet, który intelektem przewyższa 99% reszty polskiej klasy politycznej


@snow: #!$%@? XD kiedy płyn z orlenu wejdzie za mocno XD
  • Odpowiedz
@Norwag93: ...i Pan w to wierzy? Przecież obecna władza tak zmieni przekaz i narrację, że jeszcze mu pomniki będą stawiać, a pod Wawelem wybudują całe mauzoleum tylko dla niego. Przecież jego ś.p. brat ma pomnik - ale tak właściwie to za co?
  • Odpowiedz
@Norwag93: Ja w tej całej sytuacji widzę jedną dobrą kwestie, otóż za kilka lat trafi tam, gdzie trafił - czyli na śmietnik historii. Moim zdaniem z historycznego punktu widzenia, opozycja powinna się cieszyć, że ostatnie wybory przegrała
  • Odpowiedz
Całe życie w cieniu brata


@Norwag93: z tego co kiedys czytalem, nie do konca. Wbrew pozorom Kaczynscy bardzo roznili sie osobowoscia. Ten z zona byl duzo lagodniejszy, mniej zadziorny, potrafil zartowac poza kamera, duzo bardziej ludzka osobowosc niz msciwy i zadziorny alfa-samotnik.

Zreszta mam wrazenie ze Jarek rozpedzil sie w chciwosci po smierci brata i mamy, stracil dwie ostatnie bliskie osoby ktore znal cale zycie.
  • Odpowiedz