Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: Biznes...buhahahahaha :)) Kup te maseczki od niego, wesprzyj go, noś je i daj całej swojej rodzinie. Podziękują :) Serio mam głęboko w dupie życie obcych ludzi, zwłaszcza głupich.

Ktoś ci kazał to przyjąć i się przysrać komunisto ? Stoi ktoś z bronią nad tobą i nakazuje ci pisać ?
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Jakbym chciała mu zakazać to zgłaszałabym post na FB do usunięcia, nie zgłosiłam, tylko przyszłam go wyśmiać na wykop, patrzę a tu IDIOKRACJA w pełni rozwinięta !

Zresztą widzę że mod to chyba zdjął już. Na tej grupie co kilka sekund wystawiane sa maski, płyny, rękawiczki i nie jestem na grupie żeby komus zabraniać. Sama przymierzam się żeby kupić od jakiegoś grupowicza przyłbicę do pracy. Nie chce mi sie
  • Odpowiedz
@arinkao: Bo drucika brakuje, bo maska będzie mi spadać.. Ja pierdziele. Przecież nikt ci nie każe tego kupować! Jest kryzys, normalnych maseczek w sklepach nie ma, więc ludzie je szyją je sami, z tego co akurat mają pod ręką. Owszem, to co koleś sprzedaje to prawdopodobnie prowizorka, ale przynajmniej sprzedaje za najbardziej adekwatną do tego cenę. I ja to szanuję.
  • Odpowiedz
  • 3
@arinkao a ja się tam zgadadzam - cena absurdalna jak za takie badziewie. To pod wieloma względami jest gorsze nawet od zwykłych szpitalnych jednorazówek. Przecież to mocowanie uszu to jakiś żart - w żaden sposób nie da się tego dopasować do różnych wymiarów twarzy. Zero obszycia więc o jakimkolwiek praniu i ponownym użytku nie ma mowy. Dolna część maski w ogóle nie będzie przylegała do twarzy. No dramat. I nie rozumiem
  • Odpowiedz
@arinkao a słyszałaś tylko o tym, że wirus jest tak mały, że przechodzi przez maseczki, to może usłyszałaś o tym, że wirus przemieszcza się drogą kropelkową, która ma już znacznie większą średnicę i chociażby taki kawałek płótna jest w stanie zatrzymać kilkadziesiąt procent tego co wydychamy czy na ten fakt już #!$%@??
  • Odpowiedz