Wpis z mikrobloga

@Korba112: ja wiem, że brakuje/nie brakuje* wszystkiego, ale czy to nie etap, żeby wszystkich pacjentów traktować jako potencjalnie zakażonych? Jak personel się zwinie na kwarantannę lub jeszcze gorzej, to pozostaną nam modlitwy

* - niepotrzebne skreślić - w zależności od tego,kto robi wywiad
  • Odpowiedz
bo pacjent zataił przed nami istotne informacje


@Korba112: setki próśb, w Internecie, telewizji, prasie. Ludzie nigdy się nie nauczą, z takim podejściem ciężko będzie pokonać tę epidemię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
, bo pacjent zataił przed nami istotne informacje


@Korba112: aż dziw bierze, że nie wprowadzili przepisów które sankcjonują takie zachowanie 50k albo kara bezwzględnego więzienia rozwiązałaby sporo takich przypadków.
  • Odpowiedz
@Korba112: dzieki za odpowiedz, zdrowia zycze. Ladnych kilka lat temu mialem pomysl by isc na ratownika medycznego. Nic z tego nie wyszlo ale ogromnie szanuje zawod, powodzenia
  • Odpowiedz
@Korba112: masakra... Ale jak ma być jak usłyszałem od różowego że jakaś tam znajoma pielęgniarka mówi że jak będzie trzeba dzwonić na pogotowie bo coś się dzieje to najpierw zbix temperaturę i dopiero dzwonić, bo tak to od razu na zakaźnym wioza... Pielęgniarka tak mówi, czaisz?
  • Odpowiedz