Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, życie takie bajki pisze że to aż głowa boli. Wciąż nie mogędo siebie dojść po tym co się odjeb9ło.

Zapukała do nas policja i poinformowała mnie i moją żone że mamy obowiązkową kwarantanne. Powód? moja żona spotkała sięz kimś kto ma potwierdzonego koronawirusa.

Pytam się żony że z kim się ona spotkała jak przez ostatnie 2-3 tygodnie tylko na zakupy i ewentualnie spacer. Że "hihihi z koleżanką, ale to nic takiego" Policjant na mnie, na nią i że: "Nie..., zaraziła się Pani od [imie nazwisko faceta]", teraz musimy też poinformować koleżankę że może być zarażona"

Mirki, trzymajcie mnie. Okazało się że to kochanek, od paru miesięcy. I mam teraz spędzić 2 tygodnie na chacie z nią?! Nie mogę nigdzie wyjść, nie mogę ucieć. jprd jprd jprd

telepie mnie. pocieszam się że to nie HIV.

#zdrada #koronawirus #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania Skąd policjanci wiedzieli, że się zaraziła? Mieć kontakt, nie znaczy zarazić się. Nie mogli tak powiedzieć. No i obstawiam, że takie szastanie imionami i nazwiskami zarażonych, to też nie jest szczyt policyjnego profesjonalizmu i w realnym świecie taka sytuacja nie miałaby miejsca. Bardzo niedopracowany bait. Wracaj do e-lekcji.
OP: @lukdjy: @KapiBara1337: @Jutuba_z_Krakowa: @gezorrr: @ryba_twojej_mieczty: Niestety ale to nie jest bejt. Przepraszam że tak późno pisze ale z rana się pokłociłem z (już) eks a dwa wybiłem pare głębszych.

Pisałem to w stresie i rzeczywiście policja powiedziała coś w stylu że eks przebywała z osobą która ma potwierdzonego korona i że musimy terazbyć na kwarantannie. Jeżeli będąjakieś objawy to dzwonić do szpitala.

A dane gościa
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to prawda to gościu nie mam pojęcia co Ci powiedzieć, ale nie opuszczaj mieszkania bo Cie ta suka #!$%@? i jeszcze kasę stracisz, bądź facetem i z podniesioną piersią nie daj się sprowokować przez te 14 dni