Wpis z mikrobloga

@doges: no to byś sie zdziwił. Pracuje na oddziale kardiologicznym i zabiegi sie odbywają mimo panującej pandemii. Przyjęcia do koro czy pacjenci z zaostrzonymj niewydolnościami są normalnie przyjmowani z zachowaniem procedur osrożności. A wierz mi, w tym kraju ludzi z problemami kardiologicznymi jest cała masa. Myślisz, że fajnie jest tak przyjmować na izbie pacjenta który może wyzarażać caly oddział plus Bóg wie ile dodatkowych osób i czlonków naszych rodzin? Sprzętu
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: 3 miesiace była na zabiegu (kobiece sprawy) więc jest na zwolnieniu ale w połowie kwietnia wróci ale mieszkam w dość małym mieście a jest to szpital w którym nie bedzie raczej chorych na koronavirusa bo przyjmują z innych powiatów ale też będzie masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@doges: chyba nie na SORze, gdzie mają zapier**l jak nigdy wcześniej. Dodatkowo na takim oddziale co 3 pielęgniarka ląduje na kwarantannie bo ludzie kłamią w wywiadach , więc nie jedna pielęgniarka zasuwa za 2. Wiem to z pierwszej ręki bo moja mamuśka pracuje na SOR. Dodatkowo, ogromna presja nieporównywalna z niczym innym
  • Odpowiedz