Wpis z mikrobloga

Tl;dr ludzie wyżej dziwią się że opresyjne panstwo nie pozwala zarabiać Januszom na cudzym nieszczęściu i przyrównują makaron dostępny w każdym markrcie w obojętnej półce cenowej do maseczek jednorazowych za 10 zł/ sztuka bo pan przedsiębiorca naraża się XDDD
  • Odpowiedz
@rafsiemens: zwiększanie podaży na rynku i oferowanie towarów których brakuje to zarabianie na cudzym nieszczęściu?

To lepiej żeby nie było wcale xD widzę tęskno za PRL, żebyś żarł suchy chleb w kryzysie który nas czeka.
  • Odpowiedz
@Adolf_HODLer: Po komentarz widzę, że mój news jest wierzchołkiem góry lodowej. To niesamowite, jak rząd w kraju "miodem i mlekiem płynącym " niszczy kreatywność, przedsiębiorczość, zaangażowanie powodując upadek gospodarki.

To jest po prostu podłe.

Dzisiaj to społeczeństwo organizuje się i daje pomoc.
  • Odpowiedz
@zauwazylem_ze: Przedsiębiorczy to jest prezes NOVMARU (ten co prowadzi poważna firmę licząca się na rynku i sprowadza pracowników z Hiszpanii) a nie #!$%@? ludzie którzy kupują taniej rzeczy bardzo potrzebne w tych czasach i sprzedają je drożej licząc na zysk na nieszczęściu. Odsyłam do mojego komentarza z linkiem do reddita-w stanach się nie bawią z „przedsiębiorcami” od siedmiu boleści tylko wjazd na chatę i rekwirowanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestembogaty: rewolucja październikowa miała na celu obalanie caratu w Rosji a nie nacjonalizacje przemysłu. Ta zaczęła się kilka lat później.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Chcesz pogadać o tym, co #!$%@? kapitaliści w Azji lub Am. Płd, prawaku? Często przekraczali 50% jak na przykład Angole w Indiach którzy #!$%@? 60% podatków. A jak nazwać przymusowe płacenie opium w Chinach? Wiem, to nie był prawdziwy kapitalizm.
  • Odpowiedz
Chcesz pogadać o tym, co #!$%@? kapitaliści w Azji lub Am. Płd, prawaku?


@Walenciakowa: chcesz pogadać lewaku o tym co #!$%@? komuniści w Chinach, na Kubie, w Rosji, na Ukrainie, i Kambodży? Z takimi jak ty się nie dyskutuje tylko zamyka w więzieniach, za wychwalanie ustrojów komunistycznych.
  • Odpowiedz