Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zauwazylem_ze: ale to było do przewidzenia. Wczoraj z kumplem z pracy myśleliśmy jak to ogarnąć. Ziomek też wpadł na pomysł ściągnięcia większej ilości, ale po chwili się ogarnął

Bo i tak przepadnie na cle
  • Odpowiedz
@zauwazylem_ze: mam zajebiste dojście na mega respiratory, pewnych ludzi w Chinach z którymi przewalałem kilkanaście baniek obrotu co kwartał, z moją normalną uczciwą marżą byłyby tańsze i lepsze niż to co jest na rynku w Polsce. No i co? 10$ za kilogram samolotem + 8% vat to nie tragedia. Kilka - kilkanaście respiratorów w Polsce więcej to co najmniej jedno uratowane życie. Ale nie. Pisiory wolą utrzymać władzę
a) #!$%@?ąc ekonomię na wiele możliwych sposobów (inflacja, zakaz wolnego handlu, zakaz prowadzenia wielu działalności itd) i tym samym uzależniają ciemny lud od socjalu
b) dosłownie zabijając ludzi nie pozwalając im się zaopatrzyć samemu w środki potrzebne w czasie pandemii
c) prowadzą #!$%@? kampanię wyborczą w czasie pandemii zamiast te wybory przełożyć, przy okazji #!$%@?ąc totalne bzdury w telewizji (to akurat jak większość światowych rządów - zwalają swoją nieudolność na pandemię i odpalają reset)
d) dobijają ludzi którzy byli przygotowani na kryzys i go przewidzieli, przez co nawet oni są w dupie - a jak mówię tacy ludzie handlowaliby maseczkami, respiratorami, by naprawdę zluzowali prawo to wozlibyśmy cysternby alkoholu na płyny, albo robiłyby go lokalne polmosy (tu już bym wolał chiński wariant interwencji państwa - kazać im produkować alko bez akcyzy, ale wyłącznie na produkcję płynów przez jakiś czas) W każdym razie #!$%@?, dobijmy prywaciarzy żeby wszyscy mieli po równo #!$%@?. Prawda jest taka że kryzysy tego typu u jednych powodują samobója, drudzy liczą bańki. Rozwarstwienie się pogłębia. To jest fakt, ale #!$%@?, lepiej załamać całą gospodarkę żeby wszyscy mieli równo źle to motłoch przyklaśnie. #!$%@?, idźcie ludzie na wybory i głosujcie na Bosaka, jak nie wygra, to chociaż będzie śmiesznie. A na resztę to nic tylko pluć.
Koniec bo się #!$%@?łem, dobrze że chociaż bonga do
  • Odpowiedz