Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuje pomocy. Moj tata jest marynarzem, i chce wrocic do domu,od 4 tygodni bie byl na lądzie i ma kontakt tylko z kapitanem. Wracac bedzie firmowym busem w skladzie 3 osob, tata, kapitan i kierowca, problem pojawia sie ze transport jest tylko do Szczcecina. Nie chce taty ściągać busem czy pociagiem bo jest juz starszy i ma choroby współistniejące (xd). Wpadlem na pomysł ze jest moze wypożyczalnia samochodów w #szczecin z opcja oddania samochodu w #katowice lub #wroclaw
Ja nie moge pojechac po niego bo musiałbym przejsc kwarantanne a nie moge sobie na to pozwolic bo w obecnej sytuacji nie ma kto mi nawet pojsc po zakupy.
Dobry pomysł czy macie inne rozwiazanie tej sprawy?
#wypozyczalniasamochodow #pomocy #pytanie

Przepraszam za spam tagow ale trafie do wiekszej ilosci osob
  • 33
@Paletka: Express, panek, to pierwsze z brzegu wypożyczalnie z których korzystałem. Panek ma w Szczecinie auta na minuty, które możesz sobie zostawić w każdym mieście gdzie mają strefę. Sprawdź te tropy, bo to chyba najrozsądniejsza opcja obecnie.
@BBeer Nawet jesli tata jest zatrudniony w polskiej firmie a plywa pod niemiecka bandera po Niemczech, Belgii i Holandii? Jak to wyglada na granicy, ktora przekracza busem?
@Paletka: **Nie orientuję się w marynarzach, ale pewnie podobnie jak w przypadku kierowców zawodowych. Jak wracają osobówką muszą mieć dowód że pracują w PL firmie jako kierowca zawodowy i tyle. Musisz poszukać, bo na pewno ktoś już to przechodził, albo zadzwoń do jakiegoś związku marynarzy czy co oni tam mają. Wypożyczalnia, która ma siedzibę w Szcz. i Kat to https://carnet.pl/
@qusqui21: Wszystko fajnie koszt by był 360zł+paliwo, tylko potem pojawia sie "Opłata preautoryzacyjna" w wysokosci 2 tysiecy, ale "do zapłaty"widnieje cały czas 360zł, wiec nie wiem co i jak płacic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paletka: ja często korzystam z wypozyczalni "odkryj auto" ale minimalny czas wynajmu to jak dobrze pamiętam 24h. Za to mają dosyć konkurencyjne ceny
@Paletka niech weźmie Panek Carsharing z ulicy, pakiet dobowy za Yarisa 69 zł plus za kilometr 60 groszy. Za Szczecin-Wro wyjdzie około 320 zł, paliwo wliczone. I sobie zostawi samochód po domem, od nikogo nie jest zależny, będzie jechał sam. To jest największy plus względem normalnej wypożyczalni, że samochód zostawiasz po domem a nie musisz się #!$%@?ć zwrócić go do punktu. No i paliwo w cenie.