Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janusz002: już mija i jak zawsze zostaną tylko Ci prawidzwi, bo w sumie jest przesyt aktualnie wszystkiego. Buty co 2 dni po kilka nowych wzorów itd, naprawdę już nudne to się robi i zaraz większość przerzuci się na coś nowego.
  • Odpowiedz
@sugarhaze to prawda,ze mnie akurat streetwerowiec jak z koziej dupy trąba,bo kupuje markowe buty raz na rok,ale jak widzę moich niektórych znajomych jak im hehe dropi to taki cringe odczuwam xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aceXgod: mam pewnie tyle lat co ten turasek mirasek, #!$%@? do travisa tak samo, więc mi tu nie #!$%@? o jakichś freethinkerach. Typ jest po prostu tępy albo chce się poflexowac, że wydaje 700zl na bluzę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janusz002: nie powinno, bo jak mój ziomo dropnal aj1 travisy to sobie openera i resztę wakacji za hajs z ich odsprzedaży zafundował. Naprawdę banany które skupują te buty, albo chińczyki które w nich śmigają płacą ogromny hajs, ale tak działa rynek. Tylko, że po prostu tych zajawkowiczow którzy to robią żeby być w tym i ich to jara było mało, jest i będzie, a wielkie zainteresowanie przez masę mija, bo
  • Odpowiedz