Wpis z mikrobloga

Dobry zestaw ćwiczeń 20-30 minut do rozruszania stawów (kończyny dolne) i kręgosłupa?
Łuszczyca stawowa daje się we znaki z powodu mocnego stresu, z powodu przyjmowanych leków nie mogę brać przeciwbólowych a już ledwo żyję z bólu i ledwo chodzę. Do reumatologa teraz strach iść a nie wiem czy gdzieś da się ogarnąć wizytę telefoniczną :/
więc może delikatne odpowiednie ćwiczenia jakkolwiek pomogą, tonący brzytwy się chwyta.

#mikrokoksy #medycyna #luszczyca #pytanie
  • 13
@prodigi: Przez kręgosłup leżałam parę miesięcy, najczęściej kostki, kolana, biodra, nadgarstki, prawie nigdy łokcie. Ból po wstawaniu rano, przy zmianie pogody, opuchlizna, sztywność, skłonność do urazów.

Jeden z objawów (dosyć ważnych) to naparstkowe paznokcie - czy twoje paznokcie mają wgłębienia jakby ktoś powciskał dziury szpilką? Czy dodatkowo mają bruzdy? Jak często miałeś tak że wolna linia paznokcia (to co odrasta) była dosyć nierówna?
@Hannahalla: od ponad dwóch lat mam po dłuższym odpoczynku straszny problem ze sztywnością ścięgna Achillesa oraz stawami pod kostkami (nie wiem jak to określić)i podejrzewam nadal, czy to przypadkiem nie jest zapalenie stawów. Byłam z tym u mojej dermatolog, to powiedziała, że trzeba poczekać na większe objawy (WTF), a ortopeda pomacal i kazał smarować jakąś maścią rozgrzewająca. Jakie są takie pierwsze symptomy? Czy jest to ciągły bol?
Ps. W wielu przychodniach