Wpis z mikrobloga

  • 0
@Huntress super! Mam nadzieję, że wszystko zgodnie z zamówieniem! U mnie InPost podaje, że przesyłka została nadana. Może jutro dojdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Huntress: A to akurat bardzo dziwne, bo tydzień temu we wtorek wieczorem kupiłem rzecz na allegro, w środę około południa została wysłana, a w czwartek rano paczka była już u mnie. I to wszystko było obsługiwane przez pocztę polską ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ja nie wiem serio skąd wy zamawiacie ani jak to robicie, nigdy nie przydarzyło mi się czekac na paczke dłużej niz deklarowała poczta. Chyba ze sprzedawca wysłał później, ale to juz nie zależy od przewoźnika. Warto tez czasami brac pod uwagę czas na wysyłkę podczas aukcji


@TadzioNorek: Paczka "doręczona" do WER. Nikt nie wie gdzie jest, ani "kurier" pocztex, ani infolinia nie odbierają telefonu. Najpewniej zwyczajnie ktoś sobie zabrał. Jestem
GaiusBaltar - > ja nie wiem serio skąd wy zamawiacie ani jak to robicie, nigdy nie pr...

źródło: comment_15857649238eqmeO61VCuPa4wGitLEdv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JohnTheRevelator: Ciesz się, że przynajmniej Ci awiza wypisują. Mój poczciaż nie umie pisać po polsku (podobno jest Ukraińcem, ale nie wiem, bo go na oczy nie widziałem), i pierwsze i jedyne awizo jakie dostaje to to powtórne, wydrukowane na poczcie.

Poczta polska powinna zostać zlikwidowana.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Bez przesady nie ginie w srortowni, w ciągu tygodnia albo dojdzie albo do odebrania na urzędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zależy też jaka paczka. Mała zwykła to nie wiadomo. Ael gabaryt albo pocztex to trochę inaczej to wygląda. Bo tam zwykła paczka jest na samym dole priorytetów. Dodaj do tego natłok w pracy, więcej paczek do doręczenia, więcej paczek do odbioru, więcej zleceń i robi
  • Odpowiedz
@r5678: To jest właśnie pocztex48, rozmiar ~20x20x50cm (więc raczej nie gabaryt), a do urzędu pocztowego nie mam szans się dostać, bo kolejki są około 50 osobowe, i w godzinach, kiedy muszę pracować. Jeśli #!$%@? tego nie dostarczą do mieszkania, to jest efektywnie dla mnie zgubione.

Poczta polska powinna zostać zlikwidowana.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: pocztexy to przesyłki z kodem zaczynającym się od EE, zwykłe paczki to 00 i jak takie teraz zamawiasz i są większe niż pudełko do butów, to nastaw się że nie dostaniesz, loteria. Co do rozmiaru to ktoś może uznać że to gabaryt i zdecydować że nie bierze i wywali dla pocztexów. Inny typ stanowiska - osoby zatrdunione przez pp (gdzie jeźdżenie po ludziach z paczkami jest w zasadzie przy
  • Odpowiedz
@r5678: Pracuję w domu, przy komputerze - cały czas jestem. Rzecz w tym, że kurier nie odbiera ani nie odpisuje na SMSy. On nawet nie podszedł w poniedziałek, kiedy dostałem SMSa, że będzie dostawa.

Na poczcie odebrać nie mogę, bo nie mogę sobie pozwolić na stanie w kolejce przez półtorej godziny w czasie pracy. Tym bardziej, że moja poczta jest otwarta od godziny 11 do 15.

Poczta polska powinna zostać
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: > Rzecz w tym, że kurier nie odbiera ani nie odpisuje na SMSy.

Cóż, nie odberać to zrozumiałe, ale odpisać na normalnego smsa gdzie nikt nie ma pretensji tylko miło, to myślę że każdy by odpisał ;)
Wszędzie są ludzie, jakby z smsa wynikało że ci zależy na paczce i swoim tonem wypowiedzi rozumiesz że ciężko #!$%@?ą to bankowo byś miał paczkę.. a jak przykładowo pisałeś że poczta powinna zostać zniszczona straszyć, wyzywać, wywyższać się, wylewać emocje czy coś w ten deseń no to droga do tzw "wiecznego awiza"

podszedł w poniedziałek, kiedy dostałem SMSa, że
  • Odpowiedz
@Huntress: Ja miałam mieć paczke w piątek, w sobotę się przeprowadziłam a dotarła we wtorek. Kurier robił łaskę ze podrzuci paczke do punktu, do którego ja przekierowałam, bo na nowy adres się nie dało. Niefajnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No.. ale dotarło
  • Odpowiedz
@r5678:

Cóż, nie odberać to zrozumiałe, ale odpisać na normalnego smsa gdzie nikt nie ma pretensji tylko miło, to myślę że każdy by odpisał ;)


Napisałem mu SMSa o dokładnie takiej
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: To nie zamawiaj więcej pocztą :D

Dzwoń na infolinie tam jak się ostatecznie dobijesz to mają lepsze statusy paczki oraz imie i nazwisko pracownika który miał ostatnio tą paczkę oraz nr telefonu do niego i oni już sobie do niego zadzwonią albo nakażą jemu zadzwonić do ciebie.

Ewentualnie - może będzie szybciej zadzwoń na swój urząd pocztowy i zapytaj czy mają taką paczkę. Jak mają powiedz że chciałeś ponowną
  • Odpowiedz