Wpis z mikrobloga

@danielemilka: też bym chciał, aby tak bylo, bo w mieście obok, to męski się od 55zl zaczyna, a to stawka za pół godziny w mojej opinii, wygórowana :)

Ale niestety, nie będzie resetu. Januszexy będą chciały odrobić "straty", zaraz po zakazie, wzrost cen +20% i mega żniwa. Każdy pobiegnie do fryzjera, kosmetyczki.
@zofialidia: widzisz, dla ciebie normalna, a ja płacę 20zl, zakład 5 fryzjerek, barber, plus właściciel.

Też im się opłaca. Więc nie wmowisz mi że mam płacić 55zl xD
@ravau u mnie sa salony co strzyga za 10zl, a jeszcze maja dni promocyjne ( ) dla mnie to taka sama dyskusja - jedni wolą jeździć mercedesem i "przepłacać", a drudzy starym oplem, bo on tez przeciez jezdzi.
@zofialidia: xD jeśli byłem u barbera za 20zl, z 55zl, a raz za 90zl, oraz strzygła mnie pani Halinka za 13zl, to widząc iż barber na wsi, za 20zl robi 1:1 to samo i efekt finalny jest taki jak u tego za prawie stówę, to ty to porownujesz do samochodów różnych marek i z różnych segmentów? xD

"Logiczne myślenie" brawo xD
50 zl to calkien normalna cena. Wliczaja sie wnia przeciez wszystkie oplaty. A skoro jest taka to znaczy, ze ludzie sa w stanie tyle zaplacic.


@zofialidia: 50zł za 10min strzyżenia normalna cena. 300zł/h czyli 48000zł/mc za obsluge maszynki i nozyczek
w dodatku za kazdym razem tak samo proszę i za kazdym razem inna kwota pada do zaplacenia
@rosso_corsa to bez mycia wlosow Cie strzyga? W czas wlicza sie sprzatanie, dezynfekcje, mycie, strzyzenie, modelowanie. Chyba ze to typowy fryzjer sebkow, nara i nastepny bez nawet przetarcia maszynki XD widac, ze nie wiesz jakie sa koszty prowadzenia dzialanosci, nie widze sensu dalszej dyskusji