Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Mam pytanko odnośnie mechaników. Oddałem auto do takiego fuszernisty, miał wymienić jakieś pierdoły, ale jego głównym zadaniem było doprowadzenie układu kierowniczego do stanu używalności. Odebrałem auto, zapłaciłem i wyjechałem z warsztatu. Już po pierwszym skręcie czułem ze coś jest kompletnie nie tak bo kierownica nie dość że przeskakuje to chodzi tak jakby wspomagania nie było No ale przez okoliczności że odebrałem auto w piątek wieczorem a w weekend miał zamknięte nie miałem jak zawiadomić go o usterce. Zadzwoniłem zaraz po weekendzie i powiedział żeby do niego przyjechać kiedy będę miał czas (z racji tego że studiuje odwiedziłem go po 2 tygodniach bo po prostu nie miałem jak zrobić tego wcześniej). Przyjechałem do chłopa coś popatrzył i powiedział żeby odpowietrzyć układ wspomagania ( nie żebym zapłacił za tą robotę już wcześniej) No ale zrobiłem to i dalej jest ten sam problem do tego przy sprawdzaniu płynu zauważyłem że zalał syntetyka zamiast mineralnego co mogło całkiem #!$%@? pompę.jak się zapytałem jak mógł nie czuć że coś jest nie tak z kręceniem to powiedział że on autami klientów nie jeździ. I tutaj pojawia się pytanie, czy mogę w jakiś sposób domagać się żeby dokończył robotę i naprawił to co #!$%@?ł czy raczej koleś się tego wyprze i każe mi spadać?
Pozdrawiam.
#kiciochpyta #motoryzacja #motomirko #mechanikasamochodowa
  • 13
@Tylko_noc: Tu nie chodziło o tanio tylko chciałem żeby było zrobione dobrze, a to był ostatni mechanik w mieście u którego jeszcze nie byłem, reszta to partacze i okazuje się ze on też. To jest #!$%@? parodia żeby nie móc oddać komuś auto do roboty żeby było dobrze tylko wszystko trzeba robić samemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FrontalnyAtakDupskiem: ja bym pojechal i sienklocil ze dalej nie dziala zobaczysz co powie. Mialem podobnie kiedys z pompa paliwa wymienili nibybwszystko ma dzialac wsiadam jade to samo zaczeli wymyslac ze polowe samochodu do wymiany podziekowalem nauka na cale zycie i tak tania dosyc. Teraz robie w jednym warsztacie co soe specjalizuje w jednej marce, jest kosztorys przed naprawa jest moja zgoda po naprawie rachunek gwarancja wiadomo ze drozej niz u Marian