Wpis z mikrobloga

Chyba tylko pisowiec może wpaść na taki pomysł jak ten NAKAZ chodzenia 2 metry od osoby z którą spędzasz w domu cały czas.

To jest dla mnie niepojęte, jak pusty musi mieć ktoś łeb, żeby wpaść na taki pomysł. No chyba, że to ja jestem na tyle #!$%@? i nie ogarniam w czym ma mi to pomóc, nie wiem, ale wydaje mi się, że to jasno pokazuje, że rządzą nami miernoty, które w ogóle nie mają pojęcia o tym co się właśnie dzieje w Polsce i na świecie, a tym bardziej jak sobie z tym radzić.

HA TFU po stokroć na całe te towarzystwo pisowskie.

#koronawirus #bekazpisu #polityka
  • 14
@mirun1717: jak siedzisz z kimś cały czas razem to zdrowo jest przynajmniej na spacerze się zdystansować ;)
Akurat ta zasada ma sens (w kontekście), inaczej musieliby wszystkich legitymować, śledzić itp.
@jerry56: @coma24: @kac-3: @kluskizserem:

Można też np. założyć maseczkę + ewentualnie rękawiczki i tyle, no ale nieee bo przecież maski nie pomagają. Na całym świecie pomagają, oczywiście narodowi wybranemu pod patronem matki bożej i w służbie chrystusowi królowi Polski już nie pomagają. Tutaj trzeba robić z siebie głupa.

A mają siedzieć w domach, którego punktu nie rozumiesz


@n1cod3:

10 maja też? Czy wtedy wirus będzie miał dzień
@n1cod3: wszystkie te cyrki są robione właśnie w tym kierunku, żeby wybory się jednak odbyły.

morawiecki z ministrem zdrowia nakażą przystosowanie lokali i drogi do nich z 2 metrowymi odstępami i można stać w kolejkach po kilkaset metrów.

"Po trupach do celu"
@mirun1717: Ludzie to idioci i nie rozumieją prostych zaleceń, które teraz trzeba egzekwować w formie restrykcji i kar.
Większość z nas musi siedzieć i się kisić w domu, a resztę dzbanów to nie obchodzi i latają sobie na „spacery”. Ilość zarażonych się zwiększa a ludzie jak zwykle nieodpowiedzialni.

Gadasz jak kasztan polak Janusz, który narzeka na każdą decyzje. Po proszę badania które stwierdzają że faktycznie to rażąco zmienia stan rzeczy. Z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mirun1717: proszę Cię, a uzależnianie liczby osób w sklepach, czy na poczcie od ilości kas/okienek xd ? I tak w mojej sporej biedrze wejdzie jakieś 30-45 osób, a na pocztę 2x3 m, gdzie jest tłoczno w trzy osoby stać już 8, bo okienek nasrane xd równie logiczne jak uzależnianie liczby pasażerów od miejsc siedzących w komunikacji. Co tam, że nowe tramwaje często robi się ze znikomą ilością miejsc siedzących, żeby jak