Wpis z mikrobloga

Fundacja Rockefellera rok 2010 , jeden z scenariuszy na kolejne 15-20 lat XDDDDD https://archive.org/details/pdfy-tNG7MjZUicS-wiJb/page/n17/mode/1up tego najlepsi scenarzyści lepiej by nie napisali ( ͡º ͜ʖ͡º) Polecam wszystkim przeczytać zalinkowany raport w całości ( ͡º ͜ʖ͡º)
#koronawirus #2019ncov #wirus #heheszki #usa #chiny #polityka #ciekawostki #covid19 #europa
t.....n - Fundacja Rockefellera rok 2010 , jeden z scenariuszy na kolejne 15-20 lat X...

źródło: comment_1585657729RfoRrbvrOM2AvOpVNgg2D6.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
ale zobacz jak pieknie się teraz wpasowaliśmy w scenariusz , ja sam miałem ostrą grypę w Grudniu , a dwa miesiące wcześniej pracowałem w miejscowości gdzie się kreciło dużo chińskich turystów jak wyskakiwałem do sklepu na przerwie , teraz robia lockdown jak od 4 miesiecy to już dawno krąży po wyspie , teoretycznie kogo by nie sprawdzili ma na sobie j uż od dawna zarazki tego szczepu , w mniejszej lub wiekszej
  • Odpowiedz
@3agle: sczególnie metoda walki z wirusem , autoratywne podejście do obywatela z pogwałceniem wszystkich podstawowych praw ludzkich , których wzorem na tle innych krajów są Chiny jako model do walki z chorobą.
  • Odpowiedz
Fundacja Rockefellera rok 2010 , jeden z scenariuszy na kolejne 15-20 lat


@theromanpolan: same przypadki...

"But even in developed countries, containment was a challenge. (...). However, a few countries did fare better - China in particular. The Chinese government's quick imposition and enforcement of mandatory quarantine for all citizens, as well as its instant and near-hermetic sealing off of all borders, saved millions of lives, stopping the spread of the virus
  • Odpowiedz