Wpis z mikrobloga

Jak słucham Morawieckiego to przypominają mi się czasy, jak wracałem z imprezy o 5 rano a potem trzeba było iść na zajęcia i musiałem lać wodę na tematy, o których nie miałem pojęcia. Pamiętajcie, dużo skomplikowanych słów, mówienie tego samego tyle że w inny sposób i cyk, zaliczenie na #studbaza xD

#koronawirus
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak słucham Morawieckiego to przypominają mi się czasy, jak wracałem z imprezy o 5 rano a potem trzeba było iść na zajęcia i musiałem lać wodę na tematy, o których nie miałem pojęcia. Pamiętajcie, dużo skomplikowanych słów, mówienie tego samego tyle że w inny sposób i cyk wykład #!$%@?, nawet pewnie studenciaki się nie skapnęli, że jeszcze #!$%@? byłem. #studbaza xD

#koronawirus

@zalozylem_usunalem_powrocilem: poprawiłem, żeby było
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem:

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ehmm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: W warunkach rzeczywistości przedwrześniowej dla pionu ogólnego regresu tak ekonomicznego jak i spoleczno-politycznego. I to zarówno w warstwie pryncypiów merytorycznych jak i głęboko zacofanej warstwie sanacyjnej infrastruktury. Szczególną zdolnością i brakiem koncepcji rysował się ogólnie bilans białka , który to bilans, jak powszechnie wiadomo , wyznacza tak kompetętność wyników odpowiadających za ekonomikę w każdym społeczeństwie. Jak i świadczy w każdy sposób jak te sprawy są zabezpieczone .
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że jest mi żal oznajmić tutaj, w tym niezwykle oświeconym gremium ludzi zaznajomionych z bieżącą sytuacją, będących na bieżąco z niezwykle poważnymi wydarzeniami rozgrywającymi się na oczach tychchże osób, iż nie nie jestem w temacie. Bardzo żałuję, że nie posiadam wiedzy na temat poruszonej przez OP-a, ponieważ z różnych przyczyn, zależnych bądź niezależnych ode mnie powodów, nie oglądam telewizji, ani nie szukam w internecie
  • Odpowiedz
  • 0
@zalozylem_usunalem_powrocilem: W tym przypadku widać nawyki managerskie wyniesione z zarządzania bankiem. Każdy manager wysokiego szczebla mówi dużo, ale nic z tego nie wynika (Zwłaszcza na spotkaniach z pracownikami niższego szczebla). On ma to po prostu we krwi ;)
  • Odpowiedz