Wpis z mikrobloga

  • 16
Człowiek chciałby sobie pograć w jakoś fajnę gierkę bez wychodzenia z domu, ale nie da sie, bo jakas pazerna #!$%@? od Sony wymyśliła sobie że podniesie ceny dwukrotnie. Przecież logiczne jest że gra w wersji cyfrowej powinna byc tansza, nawet nie mozesz jej sprzedać. Oczywiscie fanboje nie widzą problemu. Najwazniejsza że sony w kwietniu ponownie napluje im w ryja i drugi raz w tym roku dostaną drejka xD jak ja mam was szanować jak wy godzicie sie na wszystko i jeszcze usprawiedliwiacie tych zlodzieji? Ech, szkoda strzepic ryja.
#ps4 #xbox #konsole #gry #bekazpodludzi #pcmasterrace
daeun - Człowiek chciałby sobie pograć w jakoś fajnę gierkę bez wychodzenia z domu, a...

źródło: comment_1585651265YyFXdIP6tT3KTnwabU7IYG.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@daeun: wiem. Komorowski kiedyś tak powiedział. Weź kredyt, zmień prace.


Tutaj masz merytoryczna odpowiedz, dlaczego tak jest. https://youtu.be/qSSos3BAVog

Btw. Od jutra rusza duża promocja na PSN

Narazie nic nie kupuje, zamowilem infinite warfare, shadow fall, rage 2 i batmana xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Leot93 kolejna ameba bez własnego zdania nie rozumiejaca tego że jest okradana. Myslałem że jak wrzuce patostreamy na czarno to problem debili sie rozwiąże. Tu jest jeszcze gorzej xD powiesz cos co zburzy swiatopogląd i natychmiast jesteś wyzywany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@daeun miesiąc temu była w promocji po 170 to było brać, a nie płaczesz że gra jest w wyjściowej cenie. Ja mam z kolegą wspólne konto i się zrzucamy na cyfrowe wersje. Jeżeli masz kolegów możesz spróbować się dogadać, bo widzę że z Mirkami ciężko idzie xD. Na PSprices możesz sobie obczaić historie ceny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Brant jakby byla promocja to by była po 99, fajnie, kupiles cyfre w cenie rynkowej i nawet nie masz do niej praw własnosci xD
  • Odpowiedz
@daeun: Z #!$%@? spadłes czy co. Porównujesz ceny gier pudelkowych które fizycznie trzeba magazynowac z cyfrą. Po pierwsze to oczywiste że ceny gier cyfrowych są większe po premierze bo pudełka w takich cenach nie zejdą a magazyny nie są z gumy. Po drugie nikt normalny nie kupuje cyfry w normalnej cenie pół roku po premierze gry tylko czeka na promocję.
  • Odpowiedz