Wpis z mikrobloga

Czy przeszedłem Covid-19? Chronologicznie:
-W lutym dokładnie 8 byłem na MS AGH i u dwóch znajomych ze studiów w Akademiku.
-Dwóch z trzech, 2 dni wcześniej przyleciało z Paryża,
-15 luty miałem pierwsze objawy, tj
było mi duszno ale olałem sprawę, bo mam stwierdzną Astmę Oskrzelową i duszności w żadnym stopniu nie są dla mnie obce
-kilka dni później miałem gorączkę i brak kaszlu, lekkie zmęczenie. Jak grypa ale nie rozkładało mnie na łopatki
-kontaktowałem się z ludźmi, od których mogłem to potencjalnie złapać, mówili mi, że obaj mieli lekki, poranny kaszel i katar ale wszystko już Ok.
-koniec lutego nie miałem już żadnych objawów. Muszę tutaj zaznaczyć, że mam 23 lata, więc można powiedzieć, że jestem młodym człowiekiem. Ofc zaznaczam tutaj, że ograniczyłem do minimum kontakty podczas tej "dziwnej" grypy. Teraz nawet nie mam jak tego sprawdzić, bo testy robią tylko ciężko chorym ¯_(ツ)_/¯
#koronawirus #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@JohnMaxwell: Chciałbym zrobić test, ale nie do końca wiem jak. Dzwoniłem do sanepidu na początku marca, to powiedzieli mi, że jeżeli nie mam gorączki ani kaszlu to oni nie będą mi robić testu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mothman-: miałem to samo w lutym i sporo luda wokół mnie też.
Dopóki nie będzie testów na PRZEBYCIE covid-19 to c---a z tego będzie, dalej cały naród będzie siedział terroryzowany przez.... ehhhh
  • Odpowiedz