Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu zaczyna brakować.mi seksu. Jestem z różową ponad pół roku, jest moją pierwsza (25 lvl) i pomimo miłości i szczęścia jakie wprowadziła w moje zycie ten jeden aspekt mi przeszkadza. Ostatni raz kochałem się z nią w walentynki, wcześniej też niewiele częściej. Niby spędzamy ze sobą sporo czasu, mamy wspólne hobby, są przytulenia, czułe słówka ale strasznie brakuje mi tego że jak zaczyna się robić goręcej, ona się wykręca. Przez to czasem mam wątpliwości czy się jej podobam, irytuję się kiedy pisze z.kolegami czy wychodzi do koleżanek. Wiem że związek to nie tylko łóżko. Staram się z nią o tym rozmawiać to zaczyna płakać że mi tylko na tym zależy. Jak pytam kiedy to albo jej irytacja albo tekst że na urodziny jak zasluze (#!$%@? mam w czerwcu).
Bardzo dołuje mnie, a nawet zwłaszcza że przede mną taka nie była, wiem że miała i ons i fwb, czasem myśli tak szaleją że myślę na poważnie o rozstaniu
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 104