Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma nic bardziej meskiego niz dwoch mezczyzn uprawiajacych s--s xDD hetero here, ale mam beke z gosci co spinaja dupsko xD kogo to obchodzi przeciez, hur dur afera z d--y, a polowa pewnie tu siedzi na mirko z kutasem w dloni i szuka fotek do zwalenia i drygnal i jak sie zczaili, ze to facet to nie kryja oburzenia xD
  • Odpowiedz
@Westfield: A ja widzę; mądraliński wyjaśniony, już nie masz co więcej gadać. "Ludzie nie tolerują".
A c--j to kogo obchodzi.
Widzę męską dupę na wykopie - myślę sobie najwyżej "jaaaa jebię XDDDD" i lecę dalej (do łazienki zwalić), niczym się nie różni od 80% wpisów, nawet tych "treściwych".
A Ty tu wyskakujesz z "i potem się dziwicie", jak stary dziad z klapkami na oczach, co przełączy kanał na discopolo i
  • Odpowiedz
@bohomazy: Może dlatego że bardzo zdecydowana większość jest hetero. To tak jak byś odpalił papierosa w grupie niepalących i się dziwił że im to przeszkadza, a wystarczy pójść do odpowiedniego pomieszczenia gdzie spotykają się palacze. Takie proste a jednak trudne.
  • Odpowiedz
a wystarczy pójść do odpowiedniego pomieszczenia gdzie spotykają się palacze


@Rafal90: przecież dał dobre tagi. Jak się nie podoba to sobie zczarnolistujcie i tyle, ja p------e kwik bo ktoś zobaczył zarys męskiego pośladka, ale straszne, mój heteroseksualizm jest zagrożony xDD poza tym do jakiego "innego pomieszczenia" miał wyjść? Jest jakiś drugi wykop albo drugie mirko dla LGBT?
  • Odpowiedz