Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie przetrawić US17. Powrót Szczura wodnego na wersalkę tylko pogorszyła jakość.
I nie wiem co gorsze. Cwany, zdemoralizowany Major, mający swoich widzów za idiotów zarzekając się, że on i ćpanie to fikcja. Czy całe #!$%@? białostockie otoczenie na czele z Menelem, Sławkiem i Patim obracający problem ćpania Majora w nudny, w kółko powtarzający się żart. Całe otoczenie Majora heheh przytakuje, tak tak, hotel pod wiewiórkami. Menel robi pokazowe Q&A z kanału Majora i też kiedy pada pytanie o ćpanie przytakuję.
Druga sprawa która mnie irytuję jest bezczelne kłamstwo Sławka odnośnie całej tej ustawki z monopolem Menela.
Jeszcze gorszy jest fakt, że mało osób pamięta wydarzenia które trwały przez calutki rok 2019.
Sławek zarzuca Menelowi monopol na nagrywanie Konona i porzucenie Kanału Kononowicz oryginał.
Jednak nie ma odwagi by się przyznać, że rok temu stworzył Monopol z Majorem gdzie Konon był tylko tłem. A jakiekolwiek chęci nagrywania Kononoskopii były blokowane przez Pawełka z WW-Y strasząc Konona różnymi organami ścigania.
Tak samo Sławek nie pamięta o tym, jak sabotował lajty odpalone z kanału Konona. Czy to na czacie, czy to po prostu wyłączając niesłusznie internet.
A teraz po ponad półtorej roku Sławek zdał sobie sprawę, że przez jego imby Konon ma w dupie nagrywanie. Ostatni samodzielny materiał konona został nagrany pół roku temu.
Kto jest temu naprawdę winien?
Major, Sławek i Pawełek z Warszawy.
Tak szczerze przerzuciłem się na ŚWŁ
Mam nadzieję, że familia Łosiów nigdy nie trafi w ręce Sławka.....
#kononowicz #patostreamy
  • 4