Wpis z mikrobloga

@OddajButa123:

uwaga poniżej spoilery

- Bądź hurtowym producentem mocnego narkotyku.
- Bądź współpracownikiem kartelu narkotykowego.
- Kłam, oszukuj, manipuluj rodziną.
- Morduj ludzi.
- Patrz biernie na śmierć dziewczyny twojego przyjaciela, i nie uratuj jej.
- Jako baron narkotykowy zlecaj masowe morderstwa, w tym np. przez podpalenie na żywca.
- Doprowadź do niszczenia życia, do stoczenia się do rynsztoku, i do śmierci tysięcy ludzi, którzy zażywają wyprodukowany przez ciebie narkotyk.
itepe
  • Odpowiedz
@roon0koh: Oglądałem ten serial kilka lat temu, ale z tego co pamiętam to ona tylko się #!$%@?ła z szefem i robiła pod górkę Walterowi, więc dlaczego Twoim zdaniem jej zachowanie było normalne?
  • Odpowiedz
Gość wciągnął ją w to gówno, więc podnoszenie argumentu, że Skyler najgorsza bo pomagała meżowi xD to jest jak plucie jej w ryj, laska przeszła przez męża piekło a wy ją obwiniacie xD Owszem, gardzę tym że się puściła. Ale cała reszta zła jaka ją spotkała to było dzięki jej mężusiowi #!$%@?ętemu.
  • Odpowiedz
@Am4zing: nigdzie nie napisalam, ze jej zachowanie bylo normalne tylko ze jak sie spojrzy z jej perspektywy to nie jest tak #!$%@? bo zaczyna sie ja rozumiec, zaczynajac od pierwszego sezonu gdzie walter randomowo zaczal znikac na cale dnie i mial dwa telefony, chyba mogla pomyslec, ze ja zdradza i zaczac robic mu na zlosc? ¯\(ツ)/¯ wszystko nabralo sensu dopiero jak sie dowiedziala co on robi, a wczesniej musiala
  • Odpowiedz