Wpis z mikrobloga

Czas na konkrety. Zabawa zaczęła się tydzień temu, więc już trochę straciłem xD.

W tej chwili mam pozycje Short/Sell na $LYFT, $BA i $SBUX. Szczegóły w screenshocie.

$SBUX otwarty w piątek, Short $600 przy kursie 66.25
$LYFT 3 pozycje, Short razem na $1000, wychodzę na 0 przy kursie 23.1
$BA 3 pozycje, Short razem na $600, wychodzę na 0 przy kursie ok 120 xD

Boeing mnie dobija, w tym momencie jestem 190% w plecy. Nie spodziewałem się takiego skoku. Lyft też słabo, z jakiegoś powodu ludzie uznali, że ta firma dobrze przejdzie przez kryzys. Zastanawiam się kiedy zamknąć $BA, bo w pewnym momencie byłem 300% do tyłu. Nie spodziewam się zarobku tutaj. Lyft ogłosił, że ich kierowcy będą dostarczać jedzenie i paczki z Amazon, widać desperacje, więc tutaj może być profit. Starbucks musi spaść, ich kawiarnie są w większości zamknięte, jedynie drive-through działa w niektórych miejscach. Jak ogłoszą przedłużenie zamknięcia swoich kawiarni to $SBUX będzie profit ( ͡$ ͜ʖ ͡$).

Futures na dzisiaj nie wyglądają za dobrze, ale wszystkie spółki z mojej listy są na minus Pre-Market. Liczyłem na bloody Monday, ale chyba się nie uda.

Jak widać moje portfolio wygląda słabo. Wydaje mi się, że ostatni tydzień to bull trap, a prawdziwy dół jeszcze przed nami. To jedyna opcja na ratunek dla mojego portfolio xD.

Analiza techniczna, na której opieram moje założenia: https://www.youtube.com/watch?v=GNpChGMf9yI

FAQ jest tutaj.

#sheepofwallstreet #gielda #finanse #inwestycje #pieniadze
Pobierz SheepOfWallStreet - Czas na konkrety. Zabawa zaczęła się tydzień temu, więc już troch...
źródło: comment_15855678450A4XaGi9TSYyofXP8PVHcS.jpg
  • 15
Analiza techniczna


@SheepOfWallStreet: xDDDDD

Boeing mnie dobija, w tym momencie jestem 190% w plecy.

cel tej akcji to pokazanie ludziom jak szybko można stracić na giełdzie roczną pensje statystycznego Polaka


@SheepOfWallStreet: No na pewno wchodząc na dźwignie bez wiedzy, opierając się o szamanizmy można #!$%@?ć o wiele większą kasę niż to co pokazujesz xD
@KochanekAdmina: A tak na serio, analiza techniczna to tylko jedna z rzeczy na które patrzę. USA i Trump bardzo źle radzą sobie z wirusem. Jestem gotowy zaryzykować, i postawić na to, że zeszły tydzień to typowy dead cat bounce spowodowany stimulus package i zapowiedziami Trumpa jak to otworzą granice i gospodarka ruszy w połowie kwietnia. Moim zdaniem nie ruszy, a wiesz co się wtedy stanie?
Moim zdaniem nie ruszy, a wiesz co się wtedy stanie?


@SheepOfWallStreet: Strzelam że ruch boczny bo już wszystkie najgorsze scenariusze już są w cenie akcji. Takie reity już niżej upaść nie mogą bo masz wliczone w ich cene że stoją i nie zarabiają. Raczej ja się nie spodziewam wielkich spadków bo już nie ma za bardzo z czego spadać. E-Commerce będzie stał mocno, zdywersyfikowane spółki technologiczne też. Też nie znam się