Wpis z mikrobloga

@krave gada oczywistą oczywistość, dzisiaj każdy od prawa do lewa krytykuje dążenia Pisu do wyborów 10 maja. Sam uważam, że to wielka ściema i tylko starają się to jakoś zwalić na opozycję teraz.

Utyskiwanie Sutryka nie zmienia mojej opinii co do jego osoby. Jeszcze nie tak dawno temu sam się bał pozamykać szkoły we Wrocławiu, darmowych parkingów też nie zrobił bo piniążków nie będzie.

Specjalnie napisałem utyskiwanie, bo tak nazwał złe opinie
@Darth_Gohan mógłby być przeciw i siedzieć cicho a on się fest #!$%@? i pojechał po temacie
@Tommy__ jw - jest to oczywista oczywistość ale chyba nikt się tak jasno nie zdeklarował w żadnej gminie
@deathfenix: Do końca życia będę szkalował Schetynę, że nie potrafił znaleźć chociaż 1 osoby w PO/Nowoczesnej, którą by mogli wystawić w wyborach na prezydenta Wrocławia. Najpierw znalazł przygłupią Chybicką a potem byłego pisowca xD.

Przez to teraz mamy takiego dzbana za prezydenta a była jakaś szansa, że znajdzie się ktoś nowy ogarnięty, kto będzie miał głęboko gdzieś ciepłe posadki przykładowo na wrocławskim stadionie i w końcu zrobi porządek w tym burdelu
@deathfenix zrozum człowieku, że nigdzie nie napisalam, że uważam Wrocław za dobrze zarządzane miasto. Jakbyś bywał na tagu to byś wiedział, że jest wręcz przeciwnie. Niemniej w czasie gdy karakan powolutku wprowadza dyktaturę uważam że trzeba miec jaja żeby publicznie coś takiego powiedzieć. No i Sutryk jest bezpartyjny więc trudno powiedzieć że robi cos po linii partii. Jest spadkobiercą Dupkiewicza, ale tamten dostosowywał się do trendów i pierwszy by usiadł w komisji,
@Tommy__ mnie osobiście ciekawi jak Zdrojewski pociągnąłby to miasto mając takie możliwości jak następcy.
Przypuszczam, że cały Wrocław by za nim głosował xD
@krave: Kurcze, do takich samych wniosków dziś też doszedłem. Wiadomo, że o ile "człowiek seler", kotek Wrocek i inne heheszki z tego w jaki sposób Wrocław jest zarządzany, tak w tej sprawie bardzo jego podejście i szczerość mi zaimponowała.
Polecam przesłuchać jego vlogi z 28 i 29 marca, z jego kanału na yt. Bardzo trzeźwe i rozsądne spojrzenie na sytuację.