Wpis z mikrobloga

@Mawid_Dotyka: Być może. Mnie po prostu drażni mechanika walki, rozwleczony rozwój postaci na 1000 sposobów, taka mdłość :/ 1 i 2 to kocham ponad życie i przez to chyba tak dostałem w pysk :/
@Tony94: Gothic 3 - grasz wojownikiem, to #!$%@? lewy klawisz. Grasz magiem to pakujesz w mane, i spamujesz kulą ognia.

Fabularnie to znajdujesz kamyk teleportacyjny do króla. Ten oznajmia, że musisz odnaleźć Xardasa który sprzymierzył się z orkami. Gdy w końcu go znajdujesz daleko na północy, mówi ci, że wcale nie jest po stronie Beliara. Udawał by przyjąć moc smoka i zostać jego "następcą". Ma plan by całkowicie pozbyć się Bogów
@Tony94: Fabuła w G3 jest taka, że odwiedzasz wszystkie miasta wykonując różne misje, dlaczego ?? Bo musisz pomagać. Masz wybór albo ludziom bądź orkom. Jak zdecydujesz komu, to atakujesz miasta tych drugich i wszystkich wybijasz. Gdy dojdziesz do Xardasa on każe ci zebrać artefakty Adanosa i musisz znowu odwiedzać te same miasta i kolejny raz wykonywać misje bo za mało pomogłeś i musisz pokazać, że jesteś godny dostać ten puchar. W
@Tami: W arcani bezi jest królem więc żyje ( nie wybierasz drogi adanosa)
Co do walki w G3 to faktycznie hack&slash pamiętam jak grałem na pentiumie 4 i radeonie 3450 to brałem kuszę wchodziłem na domy i odbijałem miasta, największy problem miałem z orkami magami bo przy użyciu kuli ognia wyskakiwał błąd Where is guru xD
Broni się system perków i interfejs jest prosty i czytelny znaczna poprawa od tego co