Wpis z mikrobloga

@Kluska_slaska91: Właśnie przeprowadziłam się na nowe mieszkanie i zauważyłam, że po kuchni chodzą takie oto dziwne robaki. Sfotografowany egzemplarz jest już lekko martwy, bo w szoku zalałam go wrządkiem. Może być więc trudne zidentyfikowanie osobnika, ale mam do was pytanie kochane #niebieskiepaski i #rozowepaski
Co to #!$%@? jest!?!?!?!?? XD
#smiesznypiesek #zwierzeta
Kluskaslaska91 - @Kluskaslaska91: Właśnie przeprowadziłam się na nowe mieszkanie i za...

źródło: comment_1585506987lN2MljSU0emNgfxd2fjRyo.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem: nie jestem jakimś robologiem, ale może być ważnym, że on ma takie pręgi na dupce, szybko popierdziela i wyszedł spod płyty indukcyjnej. Mireczki liczę na was. Powiedźcie mi też, co zrobić, żeby się tego pozbyć. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to wysadzić te mieszkanie w powietrze, ale dopiero co się tu wprowadziłam.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Nie: "Różnice między prusakiem i karaluchem
Przede wszystkim karaczan prusak jest inaczej ubarwiony. Jest ogólnie biorąc czerwonawobrązowy (bursztynowy) i posiada dwie ciemne podłużne plamki na głowie. Karaczan wschodni (karaluch) natomiast ma ciemniejsze ubarwienie, które może być prawie czarne. Poza tym tułów karalucha jest wyraźnie większy i mocniej zbudowany niż prusaka.

Prusak ma zwykle 12-15 mm długości, podczas gdy karaluch osiąga 20-30 mm. Do tego dochodzi pewien element anatomiczny, w który
  • Odpowiedz
@Kluska_slaska91: jesteś w dupie, ale taki mały protip.

Żeby sprawdzić ile tego gówna jest w domu, zostaw na noc w kuchni na środku podłogi kawałek cebuli. Zgaś światło.
W środku nocy, po kilku godzinach ciszy w domu, ale kiedy jeszcze jest ciemno, wejdź do kuchni i zapal światło.
Ilość robactwa jaka rozbiegnie się po pomieszczeniu po zaświeceniu światła uświadomi Ci jak bardzo głęboko w dupie jesteś.
  • Odpowiedz
@Kluska_slaska91: kiedyś mi się zalęgły na wynajmowanym mieszkaniu bo w bloku był zsyp na śmieci i prawdopodobnie z niego przylazły. Kupiłem taką pułapkę - coś jak puszeczka plastikowa z otworami i w środku była trutka. Postawiłem w kuchni na noc i rano kuchnia pełna trupów.
Dokładnie sprzątaj wszystkie blaty z okruchów, odkurzaj itd.
  • Odpowiedz
@tuomollo: kiedyś walczyłem z tym dziadostwem, w Liroy kupiłem środek w tubce, nie pamiętam nazwy bo to wieki temu było, wyciskało się tego kroplę wielkości grochu w różnych miejscach, machnąłem wtedy wszystkie kratki wentylacyjne i po rogach co metr, jak znikły po tygodniu to się więcej nie pojawiły.
  • Odpowiedz