Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam Mirki i Mirabelki czy bylibyście ciekawi relacji z przebiegu symptomów #koronawirus. Razem z drugim domownikiem przechodzimy chorobę od 9 Marca. Symptomy są i spójne i oderwane od siebie. Nie mieliśmy robionych testów, bo dwóch niezależnych lekarzy stwierdziło w naszym wypadku, że nie ma sensu jako, że po badaniu są pewni, że to wirus, a szpitale były juz pełne ciężkich przypadków.

Przechodzimy koronę w Holandii, wersja średnia ze stała konsultacja telefoniczna lekarzy. Zmieniliśmy leki juz 3 razy i idzie ku lepszemu. Wirusa przywieźliśmy z Berlina.

Dajcie znać, czy jesteście zainteresowani, jako że pełno jest obecnie na mirko contentu spod tego tagu.
  • 78
@janczewska po co się pytasz czy byli byśmy ciekawi? Rób wpis i jak kogoś będzie interesowało to wykopie a nie podbijasz atencję sobie. Ludzie pytają jakie leki bierzesz i jak wygląda leczenie to nawet nie odpisujesz. Zakop ode mnie i #!$%@? mam w takiego atencjusza co będzie pytał dwadzieścia razy czy ktoś jest zainteresowany i liczył że ktoś go będzie błagał na kolanach żeby cow napisał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
@janczewska: @Koronanona: @cocek: @anusiak777: @Jestem_tu_zielony: @darosoldier: @PaulStone: @UczesanyPedryl: @bartpl:
Ja wam opiszę na swoim przykładzie jak prawilny mireczek, ha tfu na różowe atencjuszki robiące trailery wpisow.
25 latek here, praca biurowa, bez szczególnej aktywności fizycznej
23.03 - pod wieczór dokuczliwy suchy kaszel
24.03 - suchy kaszel, doszła temperatura ok. 37.5°C
25.03 - suchy kaszel bardziej nasilony, bóle mięśni, temperatura do 38
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@FiK: nie chce mi się nawet na dół już schodzić bo leżę w łóżku, nie widzę też ogólnie powodu do dzielenia się swoim życiem na tym portalu, wchodzę tu dla śmiesznych obrazków, ale tego nie mogłem przemilczeć, gdy atencjuszka robi trailer bo WYDAJE JEJ się że przechodzi koronawirusa. Zobacz zresztą mój wpis, 0 siania paniki, 0 baita, ogólnie choroba bardzo #!$%@?ąca, ze względu na ten kaszel ale jak najbardziej "do przeżycia"
@s3ndr0: tak, tak - tylko media sieją informację na temat śmierci, respiratorów i wizji apokaliptycznej choroby. W związku z tym mnóstwo osób może śmigać po mieście na zasadzie: "nie mam na pewno korony tylko zwykłe wiosenne przeziębienie". Brakuje mi w mediach informacji pt. MASZ JAKIEKOLWIEK OBJAWY INFEKCJI, TO ZOSTAŃ W DOMU.

U nas jest jak w lesie. U mnie w pracy mnóstwo bananów twierdzi że nie ma żadnego wirusa itp. itd.