Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@plaisant: nie moja wina, że nie rozumiesz. Wystarczy wrzucić w Google i poczytać o poszczególnych projektach, założyłem, że OP to zrobi skoro podjął się otwartej dyskusji.

Zajebisty argument, ETH to gówno, bo Vitalik ma kontrolę. Czyli Microsoft, Amazon czy jakakolwiek inna spółka to gówno, bo ktoś może doprowadzić je do bankructwa? Puknij się w łeb.

Polecam wyjść poza swój wąski świat Bitcoina i zainteresować się co inne krypto mają do zaoferowania.
@ZbylutOwrzodzien: Spekulacja i inwestycja wiążą się z sobą trochę. Już nie jeden się nad tym zastanawiał. Można powiedzieć, że spekulant to osoba która ma gdzieś co kupuje, ważne że może zarobić na wahaniach ceny. Jak spada to też spoko, bo mu nie zależy na przetrwaniu tego na czym ma swoje pozycje. Inwestor chce aby cena tego co posiada rosła i zazwyczaj wierzy w powodzenie/rozwój tego co kupił (co by to nie
Eth to gówno. Bitcoin król


@adameddard: można powiedzieć że w całym 2018 roku dokupowałem co miesiąc ETH, gdybym dokupował Bitcoina wyszedłbym na tym o wiele lepiej

@brck89: po prostu nie powierzył bym swoich pieniędzy szalonemu człowiekowi jakim jest Vitalik

Polecam wyjść poza swój wąski świat Bitcoina i zainteresować się co inne krypto mają do zaoferowania.

Gówno mają do zaoferowania, to co nazywasz projektem zostało napisane żeby wyciągnąć kase od takich
Eth to gówno. Bitcoin król


@Dantte: Zaraz szalony rumun tu wpadnie to nas wyjaśni xD ostatnio nazwał mnie głupcem jak pierwszy raz napisałem kilka dni temu że złota fizycznego nie można już kupić co faktycznie ma miejsce, ciekawe co wymyśli tym razem xD
@adameddard: tak na chłopski rozum do trzymania eth w ogóle się nie nadaje bo nie wiadomo co ten rusek #!$%@? z tym eth, porównywanie go do bitcoina jest nie na miejscu, bitcoin to coś czego nikt nie może ci ukraść i nikt nie ma wpływu na to co jutro się z nim stanie dlatego bitcoin bardziej jest porównywany do złota a eth to shitcoin gównocoin na którym możesz stracić bo jakiś
przyszło tu 3 tc maksymalistów nie napisali ani jednego sensownego zdania za to dali pokaz
- chamstwa
- ignorancji
- agresji

a nikt tu btc nie atakował @dantte, @plaisant jesteście dnem, jak żule z bramy, co jedynie #!$%@? potrafią rzucać
a ty @onebit stawiasz absurdalne tezy, żeby je potem obalać, normalnie perpetum mobile półgłówka
@OPcodeRTI: #!$%@? mam w twoje poglądy, wytłumaczyłem tylko @adameddard: żeby sie nie pakował w gówno bo można stracić, dużo większe prawdopodobieństwo że te eth kiedyś przestanie istnieć, co do bitcoina jestem pewny że przetrwa prawie wszystko i patrzę na niego z perspektywy dziesięcioleci, eth można tradować zarabiać na nim ale na pewno nie można go przyrównać do złota tak jak bitcoina w którym decyduje większość jak coś ma być zmienione