Wpis z mikrobloga

Jak to w koncu jest z awaryjnoscia kierownic thrustmaster? Mam logitech driving force gt i zastanawiam sie na zmiana na cos ze sprzeglem i drazkiem zmiany biegow. Na oku mam g29 i thrustmaster t300rs gt. G29 stara technologia, ale solidna wytrzymalosc i podobno twardy pedal hamulca co na plus dla mnie. T300 lepsza technogia, wieksza cena za caly zestaw i niestety watpliwa awaryjnosc i podobno kiepskie pedaly w oryginale. Korci mnie ta kierownica, bo podobno lepsze doznania z jazdy, ale te niektore opinie o jakosci zniechecaja tym bardziej za taka cene. Cos ktos moglby doradzic? W takim przedziale cenowym do tych max 2000 chyba innej alternatywy nie ma? Teraz fajnie mozna wyrwac g29 z shifterem za 1000 nowke na rtv euro.
#thrustmaster #logitech #t300 #g29 #simracing #kierownice #dirtrally #dirtrally2 #ac #assettocorsa #dirt #projectcars
  • 28
@torman37: Promocja w fanatecu w ciągu roku jest tylko w black friday. Ale przeważnie są naprawdę mocne. W zeszłym roku pedały clubsport z dodatkowymi elastomerami były 100 euro taniej. No kupowanie tego z chłodna głowa jest dobrym pomysłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiolkins: Czekać aż do black friday nie wyczekam :) Gdyby tak były używki csl elite gdzieś do dorwania, kupił bym i teraz bez większej obawy, ale tego nigdzie nie ma. Wg archiwum allegro w tamtym roku było tylko 5!!! wystawionych i to nawet w fajnych cenach i teraz nie dawno w styczniu, ale nikt nie kupił, szkoda, że nie da się zdobyć namiaru na tą osobę. No nic chyba trzeba się
@torman37: Kumpel niedawno kupił do PS4 i działa. Ale on gra sporadycznie.

Gdybym nie miał g29, to bym poważnie rozważał T300 z pedałami T3PA, ale... Skoro bywają awaryjne, to na początku grałbym bardzo dużo, żeby ewentualna wada wyszła jeszcze podczas gwarancji.

Co do Fanateca, to jest źle, wystarczy zagłębić się w odpowiednie fora. W sumie mam wrażenie, że Fanatec jest bardziej usterkowy od Thrustmastera. A miałem chrapkę na bazę CSL Elite+.