Wpis z mikrobloga

Cholera gdy gram w tą grę czuje się jakbym grał w wowa v2.Target to target zajebista giera a do 2.5s cd się przyzwyczaiłem z gówno BFA.A najlepsze jest to że nawet dodatku nie zacząłem żadnego.Podobno dopiero wtedy jest prawdziwa gra.
W końcu znalazłem mmorpg na 5-7 lat.
#ffxiv #mmorpg
  • 14
@Iziasta: Spriggan a potem na jakiegoś moogle się przeniose.Na preffered serwerach jest po wbiciu 30 lvl 1m golda+15 dni abonamentu jeśli wykupiłeś gre.A teraz jest promocja collector edition 175zł albo zwykła ze wszystkimi dodatkami za 95zł.
@Iziasta: Generalnie słyszałem że gra się zaczyna od dodatków.Najlepsze jest to że nawet nie zacząłem dodatków a gra wydaje mi się w #!$%@? zajebista moim zdaniem topka mmorpg.Wiesz może jak wygląda end game? Coś ala wow?
@Krosser556677:
Podzielmy sobie całą grę na content i gearing.

TLDR: Jest fajny xD

Content:
*) Dungeons są prostym contentem, 4 osoby (zawsze); tego nie nazwiemy end-gamem. Na 80 (obecnie cap) poziomie, są dungeony "expert", ale one różnią się tym, że były dodawane w najnowszych paczach, a dalej są proste xD
*) Trial (Normal & Hard): Dungeony z jednym bossem basically robione przez 8 osób, blokery głównej nitki fabularnej.
*) Alliance Raid:
@Krosser556677: Natomiast co do 'od dodatków robi się lepiej':

Do 50 praktycznie niezależnie od wybranego joba (no, powiedzmy Monk i Bard mają trochę inaczej), masz statyczną 2.5 sekundową rotę. Od 50-60 dostajesz praktycznie każdym skille off-gcd, które musisz weavować, by optymalizować rzeczy. Ninja ma bodaj APM w okolicach 50, więc to nie jest tak, że wciska się mało.

Fabularnie się dużo zaczyna dziać jak się wchodzi w Heavenswarda i robi to
Do wypowiedzi Sworda dodam tylko 2 rzeczy:
1) Crafting jest istotnym dla niektórych elementem end game'u
2) Glamoury, czyli to, jak postać wygląda.
+ Zdobywanie nowych i starych achievementów :)

A co do fajności dodatków, to one mają ciekawszą fabułę niż jest do poziomu 50. Moim zdaniem do poziomu 50 jest chaos. Polecam nie omijać tego, co się wydarzy w 2.5 szczególnie, bo tam to się zaczyna, choć questy 2.1-2.4 potrafią wręcz
@SwordPL: @Iziasta: Dziękuje ślicznie za wypowiedź.W końcu znalazłem godnego następce wowa.Brak głupiego rng które w BFA osiągneło apogeum.Myśle jako były hardcore raider z wowa poradzę sobie i tutaj z raidami.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi :)