Wpis z mikrobloga

@mrnlkhlk: te badania na koronawirusa co oni mieli od chińczyka to sobie można w dupę wsadzić, rzetelność na poziomie 80-90%. Wiarygodnych testów na koronawirusa (genetycznych) obecnie nie można prywatnie zrobić nigdzie.
@MArcinnn96: Te zabezpieczenia może i były efektowne, ale nie efektywne. I to efektowne dla dzieci którzy myślą że koronawirusa się testem paskowym diagnozuje XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alonso117: @Budo: @arkagham: z tego co słyszałem każdy zawodnik został przebadany na obecność koronawirusa laboratoryjnie (nie wiem jak zrobili to prywatnie). No i jest to określane jako produkcja telewizyjna, a niby takie mogą się odbywać.
@Voraz: przecież wrzucali zdjęcia tych testów i to są te gównotesty z aliexpress:
https://zestadionu.pl/s/i/202003/default/wojtekgola-test-1585418977.jpg

@MArcinnn96: jest różnica między pracą jednostek, których zamknięcie w stopniu znacznym utrudnia życie, a imprez sportowych. Mało tego, oni właśnie takim promowaniem pseudozadbania wprowadzają szkodliwe mity w stylu wiarygodności testów paskowych.
@arkagham: Nie pokazałeś mi dlaczego te testy nie są wiarygodne, ale to możliwe, jednak reszta zabezpieczeń noc dla cb nie znaczy? Gala trwała tyle co tv śniadaniowa i pracowało w niej tyle samo ludzi którzy byli lepiej zabezpieczeni. Inni jednak nie potrafią zrobić innych imprez sportowych ze względu na ich charakter lub to że im sie to nie opłaca...
@alonso117 jak o tym pisałem, zostałem shejtowany, że "HURR DURR ZAZDROŚCISZ! MASZBUL DÓPY!!!!1!21!" XD
A policja była, pod namiotem stało ze DWADZIEŚCIA radiowozów, szkoda, że tak ochoczo nie zajmują się kradzieżami i napadami
@Budo jest, ale żyjemy w państwie z papieru i wystarczyło to zmienić na "program telewizyjny", a oktagon na "zakład pracy". A do pracy możemy chodzić ...
którzy byli lepiej zabezpieczeni


@MArcinnn96: uważasz, że dwóch gości napierdzielających się w ringu, gdzie macają się co chwilę i krew tryska dokoła to jest dobre zabezpieczenie przed wirusem?
no nie sądzę xD

wystarczy, że jeden z zawodników był zarażony, a ten badziewny test tego nie wykrył i może to skutkować zarażeniem większości ekipy biorącej udział w tym wydarzeniu. co gorsze, wszyscy będą w przeświadczeniu, że są zdrowi i będą zarażać dalej
@MArcinnn96: ale ja tu chłopie nie mówię o tym co ludzie robią, tylko a tym co jest rozsądne i bezpieczne

włodarze Fame MMA natomiast wciskają ciemnotę, że jest to wszystko uber bezpieczne i nie ma szans, żeby komuś się coś stało. tymczasem jest spore niebezpieczeństwo, że spowodowali swoją galą powstanie kolejnej komórki rozprzestrzenienia się wirusa ( ͡º ͜ʖ͡º)