Wpis z mikrobloga

@Kempes: Jestem Polakiem od dziada pradziada. Ruskich i folksdojczy nienawidzę. Jestem patriotą. Jak chodziłem na wybory dwie kadencje temu to głosowałem na oszołomów z Konfederacji. Tym razem też nie mam zamiaru iść na wybory.
Bo wzrost liczby zachorowań =/= sumaryczna liczba zachorowań.

To, że coś rośnie coraz wolniej nie znaczy że w ogóle nie rośnie.

To tak z.matenatycznego punktu widzenia.

Realnie to nie wierzę, że liczba zachorowań jest na poziomie oficjalnych statystyk, ale też spodziewałbym się wyhamiwania tempa zachorowań, skoro większość siedzi w domach...
@Kempes: tak szczerze nie rozumiem tego ataku na tą wypowiedź Dudy. Powiedział że procentowe tempo wzrostu maleje. To nie jest prawda? Nie liczymy wczorajszego dnia bo jego wypowiedź była w momencie gdy nie było jeszcze danych za wczoraj.
Patryiota nie idący na wybory


@Kempes: niezły clickajt. Na kogo mam według ciebie głosować? W organach władzy same parchy i sprzedajni kompradorzy na usługach elit. Wszystko pod przykrywką złudnych obietnic dla wyborców. Jeszcze Wolność z Konfederacją ma jakieś sensowne postulaty. Jakby wybory miały niedostateczną frekwencję to z tego co wiem władzę przejmuje wojsko na bliżej mi nie znany okres. A co z wojskiem polskim? Generałowie zdegradowani wszystko tam pod butem polityków.