Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder dał wczoraj darmowa usługę paszport dla każdego, dla ludzi nie w temacie - możesz sobie ustawić dowolną lokalizację. Do tej pory korzystałem w stolicy, jestem taki myślę 5 może 6/10 do chada mi daleko, ale odpadem genetycznym nie jestem, wzrost średnio jak na 25 latka - 183cm. W stolicy par miałem całkiem dużo z przeciętnymi dziewczynami, rozmowy to było typowe zabawianie księżniczki (zaznaczam jeszcze raz, nie serduszkowałem gwiazd instagrama, płodnych julek, alternatywek, dawałem w prawo wyłącznie przeciętne "dziewczyny z sąsiedztwa"). Pomimo ponad 100 par po tygodniu żadna nie napisała pierwsza, rozmowy to było pole minowe gdzie jedno złe słowo i unmatch tudzież ghosting. Nawet pomimo wieczoru zdawałoby się fajnej rozmowy żadna nigdy sama z siebie następnego dnia nie chciała jej kontynuować, wszystkie skupione tylko na sobie, żadna nigdy nie zapytała o cokolwiek dotyczącego mnie, one tam siedzą chyba tylko po to by w razie nudy popatrzeć jak pajacyki skaczą wokół księżniczki 5/10 z nadwagą i praca w biedronce. Podsumowując frustrująca orka na ugorze i robienie za klauna. Zmieniłem dzisiaj lokalizacje na Manile. Panowie...inny świat, kobiety z którymi normalnie można porozmawiać, pytaja się o sytuacje w Europie piszą jak to wygląda u nich (znacznie znacznie gorzej niz u nas) po sparowaniu zagaduja jako pierwsze. Prowadzą z toba dialog zamiast oczekiwać, że będziesz odstawiał sztuczki cyrkowe, żeby pani wielka p0lka litościwie odpisała "hehehehe"

inb4 przegrywie one pisza z toba bo jestes biały. Pisałem im, że jestem obecnie w warszawie i chodzi mi tylko o rozmowe z kims z odleglego kraju, p0lka po czymś takim juz dała unmatch one dalej rozmawiają

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 6