Wpis z mikrobloga

Będę szczery. Imprezy z alkoholem to jest jeden #!$%@? zwierzyniec. O to jak wygląda impreza z wódką:

- darcie mordy bez sensu
- smród etanolu
- rzyganie
- licytowanie kto więcej wypił
- wszędzie porozlewane coś
- narzygane w kiblu
- #!$%@? o kacu

Impreza z narkotykami:

- każdy się kocha
- rozmowy na tematy wszelakie
- wszechogarniająca empatia i zrozumienie
- przytulanki i różne takie
- na następny dzień jesteś lekko zmęczony, ale jak jebniesz kawusię to jest w miarę git

Ludzie nawet nie wiedzą co tracą.

#alkohol #narkotykizawszespoko też #wykopjointclub
  • 56
  • Odpowiedz
jakie narkotyki masz na mysli?


@szatanEK666: myślałem że z postu to oczywiste o które mi chodzi. Choć też sam fanem amfetaminy nie jestem, to jak się zdarza że ktoś ma to nie ukrywam, dyskusje na fecie to takie dyskusje które się potem długo pamięta xD
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @Speeedy: Wiadomo że ogólnie to są #!$%@? imprezy, ale zdarza się czasami jakiś ogarnięty typek który na trzeźwo też ma wiedzę i sa to bardzo produktywne rozmowy. Chemia swoje działa wiadomo, i sednem mojego posta jest to, że jakbym miał porównać to wszystko to alkohol wypada słabo
  • Odpowiedz
ale tylko z alko jest akcyza, więc za narko rząd ściga.


@hetman-kozacki: co nie zmienia faktu że alkohol jest słaba używka imprezową. Do dragów ciągnie w większości patusów, ale nie tylko, jest wielu ludzi myślących samodzielnie i coś sobą reprezentujących którzy nie boją się eksperymentów i też maja porównanie imprez z alko a z piksą np.
  • Odpowiedz
z doświadczenia wiem, że ogarnięty typek, który ma wiedzę potrafi dobre 8h przegadać sam ze sobą tocząc produktywną rozmowę. jeśli chodzi o komfort psychiczny na drugi dzień to tutaj alko wypada znacznie lepiej.


@Speeedy: Po nicku widzę że mamy różne poziomy doświadczeń, typka który 8h gadał ze sobą miałem w obozie na woodstocku. Ale ja nie mówię o ćpunach tylko użytkownikach rekreacyjnych. I nie, nie jestem w fazie zauroczenia narkotykami,
  • Odpowiedz
@Speeedy: po #!$%@? się wypowiadasz powiedz jak nie masz porównania tylko sobie dywagujesz? Ty miałes mieć przykre imprezy z ćpunami skoro gadasz mi o typach gadających do siebie. Chyba że jakichś programów się naogladałeś albo sam w patusiarni się obracasz.

Bo skoro dla ciebie kac jest lepszy niż dzień po nocce, to sorry, ale albo masz 19 lat, albo #!$%@? to co ci pedagog naopowiadała
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: piszesz o ludziach, ktorzy nie umieja pic to dla porownania napisz tez o ludziach, ktorzy nie umieja cpac i sobie zrywaja paznokcie bo im sie #!$%@?, ze maja tam podsluch xD wszystko jest zle jesli sie nie umie tego uzywac
  • Odpowiedz