Wpis z mikrobloga

Będę szczery. Imprezy z alkoholem to jest jeden #!$%@? zwierzyniec. O to jak wygląda impreza z wódką:

- darcie mordy bez sensu
- smród etanolu
- rzyganie
- licytowanie kto więcej wypił
- wszędzie porozlewane coś
- narzygane w kiblu
- #!$%@? o kacu

Impreza z narkotykami:

- każdy się kocha
- rozmowy na tematy wszelakie
- wszechogarniająca empatia i zrozumienie
- przytulanki i różne takie
- na następny dzień jesteś lekko zmęczony, ale jak jebniesz kawusię to jest w miarę git

Ludzie nawet nie wiedzą co tracą.

#alkohol #narkotykizawszespoko też #wykopjointclub
  • 56
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: prozac to klub dla ludzi, którzy po prostu mają ochotę iść do takiego klubu XD
Nie trawię taki frustratów jak ty. Sam stawiasz się teraz w pozycji lepszego.
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: Czyli jak ktoś lubi posłuchać w klubie hip hopu i problema to uważa się za zajebistego? Ja tu widzę, że ty uważasz się za kogoś lepszego, bo słuchasz czegoś innego :)))
  • Odpowiedz
@Kieres: no tak sobie możesz wmawiać. Prawdopodobnie nie miałeś kontaktu z ludźmi którzy od MDMA przerzucili się na kryształ. Z osoby normalnej i kumatej stajesz się wrakiem który nie ogarnia rzeczywistości
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: moi dziadkowie jak i mój ojciec zdechli przez alkoholizm. Nie żal mi ich, bo to był ich wybór. Różnica pomiędzy ćpunami a alkoholikami jest taka, że w wieku 20+- lat znajdziesz więcej ludzi uzależnionych od dragow niż od alkoholu. Nie jestem w stanie ci opisać tego jak zachowują się ludzie ostro #!$%@? w twarde, ale jeżeli chodziłeś na sporą ilość imprez raveowych to powinieneś zauważyć jak to wpływa na
  • Odpowiedz
@almighty_sosa: żeby walić kryształy, w których nie wiadomo co jest, trzeba być debilem i tyle.
Narkotyki są lepsze alkoholu, o ile bierzesz je z głową.
Wszystkie #!$%@? ćpuny, które poznałem, waliły przede wszystkim kryształ.
Ja mówię o zwykłych ludziach, którzy lubią sobie poćpać w weekend od czasu do czasu.
  • Odpowiedz