Wpis z mikrobloga

#firma #chwalesie

Chciałbym pochwalić nie siebie ale jedną firmę, za niespodziewanie pozytywne załatwienie sprawy.

Ponad pół roku temu kupiłem na allegro dwie rolety na okna dachowe. Przywiózł kurier, nie zauważyłem, że karton (tuba kwadratowa 130cm) na końcu była załamana. Z braku czasu na montaż wstawiłem karton do magazynu i tak sobie leżał aż do wtorku. Po otworzeniu zauważyłem, że wszystkie 4 aluminiowe prowadnice były pogniecione na końcu i plastikowy uchwyt samej rolety był połamany. Całość była zapakowana bardzo dobrze, kurierowi musiało cię coś naprawdę ciężkiego wypierdzielić na paczkę.
Amelinium, wiadomo, nie bardzo chce się prostować, trudno, piszę mail do producenta o wycenę tych elementów wraz z wysyłką. Nie szukałem winnych (wiadomo, zawaliłem przy odbiorze), nie reklamacja, po prostu wycena. Pierwotnie za rolety z wysyłką zapłaciłem 320 zł, myślę, że w 100 zł może się zmieszczę.

Odpowiedź:
"dobry wieczór
niestety takie sytuacje z przesyłkami mają miejsce
przykro mi że tak się stało
proszę przesłać dane do wysyłki i numer telefonu ( dla kuriera ) jutro wyślę prowadnice i potrzebny element, który uległ uszkodzeniu bez żadnej opłaty"

No z nóg mnie zwaliło, krótko, na temat i pozytywnie załatwione za free :) Zupełnie nie po polsku
Wczoraj przywiózł kurier, elegancko zapakowane, połamany element dostałem 2 sztuki. Nie zapłaciłem ani złotówki.

Dlatego piszę, bo może ktoś, kiedyś, będzie szukał w necie opinii o firmie:
Firma Łęczycki Jarosław Łęczycki
Gorkiego 17/157
92-525 łódź
NIP: 728-180-52-70

allegro roletyleczycki
Polecam

Picrel, żeby nie było, że autoreklama :)
kopszmercen - #firma #chwalesie

Chciałbym pochwalić nie siebie ale jedną firmę, za...

źródło: comment_1585394129irkQCqDTbbUYDIWcyPTQOQ.jpg

Pobierz
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Odrobina pozytywizmu

nie wiem czy tego określenia można używać w tym kontekście, to nie jest pozytywna historia tylko kierunek filozofii

@S7-1500: mam poszukać tego mema z "panem marudą"?
@kopszmercen: Kiedyś połamałem czujnik usb od klawiatury bezprzewodowej Logitecha. Nigdzie nie był do kupienia, napisałem o dostępność i cenę na jakiegoś głównego maila firmy i też przysłali za friko. I tym sposobem mają stałego klienta.
@kopszmercen super sprawa. Niedawno doswiadczylem podobnego przypadku. To rzadkosc dzis. Ale z reguly wiem ze u lokalnego sprzedawcy rolet dostalbym kopa w dupe a u dobrego sprzedawcy w necie sam widzisz :)
Smutne jest to, że na normalne, przyzwoite zachowanie, reagujemy jakby to było coś niespotykanego ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@franaa: nie, to nie jest normalne, przywoite zachowanie. to jest zachowanie BAAARDZO na reke kupujacemu. czy ty chcialbys jako sprzedawca, zeby oczekiwano od ciebie, ze pol roku po zakupie jakiejs rzeczy ktos ogarnia ze zostala uszkodzona w transporcie i chce wymiany na wolna od wad? kiedy ty juz nie