Wpis z mikrobloga

Ej ale wiecie, że kodeks wyborczy jest USTAWĄ i sejm ma prawo go zmieniać, a tak się składa, że od 5 lat w tym sejmie większość ma Prawo i Sprawiedliwość więc możecie mi powiedzieć o co jest ten wielki raban z łamaniem konstytucji? I tak też mi się ta ustawa nie podoba bo uważam, że jeśli faktycznie wprowadzamy możliwość głosowania korespondencyjnego to powinno ono obejmować każdego kto ma taką chęć, ale jestem świadom, że w miesiąc nie jesteśmy w stanie takiego systemu postawić, który ogarnie ponad 20 milionów obywateli.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GordonL: Ależ ty jesteś nudny kmiocie. Musisz mieć też smutne życie. Dzień w dzień siedzi pajac na wykopie i pluje na wszystkich z którymi się nie zgadza. Ile to już lat? Życie zmarnowałeś siedząc tutaj.
  • Odpowiedz
@Thorkill:
Życie to ty marnujesz będąc taką miernotą.

Nic nie zmarnowałem, bo w rpzeciwieństwie do ciebie - ja oprócz tego portlau mam życie i pracę.
to ty tutaj siedzisz jako partyjny strażnik.
  • Odpowiedz
@Dobryszpieg: Wiemy, że jest kodeksem, a pierwsze czytanie nowelizacji kodeksu można przeprowadzić nie wcześniej, niż w ciągu czternastu dni od doręczenia druku projektu posłom. Art. 89 ust. 2 Regulaminu Sejmu:

Pierwsze czytanie projektu zmian kodeksu lub projektu zmian przepisów wprowadzających kodeks może się odbyć nie wcześniej niż czternastego dnia od doręczenia posłom druku projektu.

Prezydent Andrzej Duda z powodu naruszenia tego przepisu odesłał projekt nowelizacji kodeksu karnego w maju ubiegłego
  • Odpowiedz
to ty tutaj siedzisz jako partyjny strażnik.


@GordonL: Smutny kmiocie. Mnie tu już od dawna nie ma. Wchodzę tu raz na miesiąc żeby popatrzeć i potrollować takich jak ty psycholi.
  • Odpowiedz
@Dobryszpieg: Dokładnie.

Ja nie wyobrażam sobie, jak można mówić o jakiejś demokracji, gdy to rządzący sami ustalają sobie reguły, wg jakich są wybierani.

Tak samo jak PiS sobie obsadził trybunał konstytucyjny bo mógł (i pomimo krzyków bz ulic po 4 latach TK nadal ma pisowskich sędziów, więc rzeczywistość potwierdza, że PiS miał możliwość by trwale to
  • Odpowiedz