Wpis z mikrobloga

UWAGA DROGIE WYKOPKI!

Niedługo razem z moją kobietą jadę na #wakacje do #krakow (5 dni). Z tego powodu planuję podróż i zwiedzanie ciekawych miejsc. Czy możecie mi pomóc polecić jakieś fajne miejsca w które warto się wybrać i zwiedzić? Cały plan wycieczki pod tym linkiem: http://sdrv.ms/1cAcm9Q

Proszę odważnych o edycję i dokładanie swoich miejsc! Można edytować!

#wakacjezwykopem #eurotrip #krakowtrip #planowaniewakacji #planowanie #kiciochprosi
  • 34
  • Odpowiedz
@gopix: Aha i w krk jest tak że jak nie wiesz jak gdzieś dojść np z kopca Kraka do pomnika ofiar nazizmu - to najlpeiej właśnie mapka w telefonie i naparzać w tamtą stronę - zawsze się dojdzie, czy ścieżką czy ulicą - a sporo zwiedzisz (jakieś dziwne domy, miejscówki etc) Rower jak wspomniałem pomaga, bo rowerem po krk wszędzie i szybciej, a na nogach wpakujcie się w złą drogę to
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez: @Szarlejowiec: Super! Dzięki wielkie za info. Damy radę na pewno, w zeszłym roku mieliśmy też taki trip jak teraz ale do Gdańska i Gdyni. Teraz Kraków :) Wiemy już jak się przygotować z mapami, ale wiadomo - najważniejszy jest plan wycieczki :) W praniu wyjdzie na pewno inaczej, ale czasem tak bywa i dzięki temu wakacje są unikalne i ciekawe :)
  • Odpowiedz
@gopix: Dokładnie :) i powodzenia

PS to żarcie to serio mówie... qwa chyba żarło to podstawa xd aha jeszcze jest w nocy do 3 chyba rano NYSKA z grillem pod halą targową (ul. dietla). Ale to tak na końcu z powyższych. ;p Choć klimat fajny, i bardzo smacznie jak na kiełbase, a bułeczki to chyba im sam dzizas kręci
  • Odpowiedz
jak będziecie na kopcu Kraka to idziecie w kamieniołom (są tam genialne pozostałości po kręceniu filmu fabryka schindlera np drogi wyłożone nagrobkami, spalarnie taśmowe z kopalni w których fajczyli ludzi).


@Carlos_Irwin_Estevez: Mógłbyś napisać mi jak tam konkretnie trafić? Byłabym wdzięczna. W ogóle wielki plus za cały opis ;)
  • Odpowiedz