Wpis z mikrobloga

  • 405
#koronawirus
Stare baby to jednak stan umysłu k---a. Stoje rano w Dino na miesnym. Obok dwie kobiety, stoimy w odpowiednich odleglościach od siebie i nagle w-------a sie przede mnie ocierając sie o mnie jakas stara baba ktora widze ledwo łazi i stanęła przy mnie. Zwrócilem uwage, ze po pierwsze powinna stanąc za linią bo naraza siebie i mnie, a przede wszystkim powinna zostac w domu i skorzystac z pomocy kogos dla swojego bezpieczenstwa. Wiecie co odpowiedziała?


Powiedzialem tylko zeby wyszła z kolejki bo nawet nie chcialem wchodzic z nią w dyskusję.
Wygadałem sie. Juz mi lepiej
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odislaw: A weź k---a, niektóre stare baby to stan umysłu. Kilka dni temu stoję przed przejściem dla pieszych, czekam na zielone i patrzę w lewo, czy samochody się już zatrzymują. W tym czasie jakaś babunia staje po mojej prawej stronie tak blisko, że prawie mnie dotyka, i kaszle ( _)
A miejsca było w c--j i jeszcze trochę. Od razu zrobiłem duży krok w bok, a ta
  • Odpowiedz
Kwestia perspektywy. Jej już wszystko jedno, jest stara, życie już przeżyła, teraz męczy się, wszystko ją boli i czeka na wirusa jak na zbawienie.


@pss8888: Nieprawda.

Pogorszy się jej to pierwsza spanikowana i przerażona zacznie odmawiać wszystkie litanie jakie istnieją, prosić wszystkich o pomoc i k----ć na służbę zdrowia. A ty umieraj w domu, bo respirator zajęty przez starą babe. Z miliona stereotypów panujących na wykopie jednym z najbardziej absurdalnych
  • Odpowiedz
mam 47 lat i 16latka i 18 latkę, bedziesz utrzymywać moją rodzinę jak bede musiał isc na kwarantannę?


@odislaw: taka narracja jest żałosna. w takich miastachh jak warszawa czy wroclaw ten wirus jest wszedzi i obwinianie jakiejs starej baby w sklepie o to, ze akurat ona cie zarazila i to wlasnie przez nią twoja rodzina niebedzie miala cos jesc to nic innego jak paranoja
  • Odpowiedz
mam 47 lat i 16latka i 18 latkę, bedziesz utrzymywać moją rodzinę jak bede musiał isc na kwarantannę?


@odislaw: a to w kwarantannie zabrania sie utrzymywania rodziny, czy o co chodzi? (_ )
  • Odpowiedz
w-------a sie przede mnie ocierając sie o mnie jakas stara baba ktora widze ledwo łazi i stanęła przy mnie


@odislaw: Miałem coś podobnego. Stoję z młodym (2 lata) w kolejce do sklepu, za mną 3m dalej staje stara baba (65-75 lat) i się drze, że czemu tu z nim jestem, bo ON JEJ ZDROWIU ZAGRAŻA. Mam sobie iść z dzieckiem do domu i tam siedzieć, by nie straszyć innych.

Co
  • Odpowiedz