Wpis z mikrobloga

Mam trochę moment słabości i zrobię małe #zalesie .
Nasze szpitale w większości są w ogóle nie gotowe na prawdziwą falę #coronavirus . Moja mame jest pielęgniarką i strasznie przeżywa to gówno, bo z chirurgii urazowej będzie prawdopodobnie przeniesiona na ostry dyżur. Nie ma maseczek, w szpitalu dostali informacje, że wszyscy mają sobie wziąć rzeczy, gdyby nagle zaistniała potrzeba poddać ich dwutygodniowej kwarantannie. Jest załamana. Panuje burdel organizacyjny, nikt nie wie co i jak. Pomijam fakt, że średnia wieku pielęgniarek u niej czyni je osobami, które nie powinny mieć styczności z zarażonymi.
Ale do rzeczy- winnemu takiego stanu rzeczy są, #!$%@? mać, wszyscy politycy, którzy rządzili na przestrzeni ostatnich 15 lat. Wszyscy oni powinni teraz iść #!$%@?ć do szpitali, z Kaczyńskim, Tuskiem, Schetyną, Kurskim, Kopacz, Broszką na czele. Oni się powinni przejmować brakiem wyposażenia, ilością wykwalifikowanego personelu. #!$%@? mać.
Dziękuję, dobranoc, śpijcie dobrze Mirki i Mirabelki.
#epidemia #gorzkiezale #pis #po #koronawirus
  • 25
  • Odpowiedz
@plasq: Mojej mamy koleżanka jest pielęgniarką w szpitalu wojewódzki@ w Radomiu. Wczoraj podali informacje, że są w tym szpitalu zakażeni a ona już 2 dni wcześniej pisała, że są lekarze zarażeni i leżą na normalnym oddziale wewnętrznym razem z normalnymi osobami. Wszystko zaczęło się od tego, że przywieźli nieprzytomnego pacjenta przez co nie mieli jak z nim zrobić wywiadu, położyli go na zwykłym oddziale i tak się zaczęło. 2 dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danio_1992: Nie no, u mojej nie jest tak źle, Zagłębie Dąbrowskie here. Właśnie o to się rozbija, że zarażonych nie ma (a jak są, to są odsyłani do przygotowanych szpitali zakaźnych) a już teraz panuje burdel.
  • Odpowiedz
@plasq: No to u nas w Radomiu #!$%@? po całości. Mamy 2 szpitale i jeden miał być tylko od koronawirusa i faktycznie tak było (to ten szpital w którym zmarł pacjent w tym tygodniu), drugi szpital miał być dla normalnych osób ale przez to zaniedbanie obydwa szpitale są teraz zakażone. Temu pacjentowi, który umarł dosłownie rozpadały się płuca, już 2 dni wcześniej mówili, że nie ma szans na przeżycie bo
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: 43 lata, u niektórych osób strasznie atakuje płuca, z których robi się galareta, to jest to zwłóknienie płuc o którym wspominali Chińczycy jeszcze zanim doszło to do Polski. U nas piszą o chorobach współistniejących tylko nie chcą się pochwalić czy to choroby będące następstwem tego wirusa czy były obecne przed zakażeniem
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Cały tydzień się zastanawiamy, 70-paro letni pacjent zmarł ale nie był tego dnia wliczony do statystyk i tak jest do dzisiaj. Informacje mam bardziej ze szpitala na Aleksandrowicza a ten drugi pacjent był na Tochtermana, tam tylko miałem info o tym pierwszym z powiatu Grójeckiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@plasq: a a a ale bombelkom dali i 14 emerytura i gurniki majom pinionce, czego nie rozumisz? Tak na serio, to #!$%@?ć ich wszystkich, powinno być krzesło z prądem dla tych tłuków, ale naród za głupi, sprzedał godność i nadwyżkę za 5 stówek co miesiąc i kilka zagmatwanych ulg.
  • Odpowiedz
@plasq zgadzam się z Tobą Mirku. Ale Ty te, też nie siedź na dupie tylko pomóż mamie. Kup worki do odkurzacza z filtrem HEPA i uszyj jej kilka maseczek. Koszt prasie żaden a możesz coś zrobić aby pomóc.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: od górników i energetyków to Ty się odpierwiastkuj. Bo teraz też Oni dźwigają ciężar tej pandemii, chodzą do kopalń i elektrowni i ryzykują zdrowie byś miał prąd do respiratora jakbyś tego syfa złapał, czy żebyś mógł pisać nienawistne komentarze odnośnie ich osób na wypoku. Też nie mają podstawowych elementów odzieży zabezpieczającej, przebierają się na szatniach hakowych, wieloosobowych. Także, nie #!$%@?, bo mają odpowiedzialną robotę. A co do 13 i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ston3R: IKS.d. Rydle zarabialiby normalnie, gdyby nie gówno zwane związek zawodowy. To, że prąd w pl jest głównie z węgla to żaden powód do dumy, a prędzej do zastanowienia się, co my jako państwo robimy, jak nie wprost do wstydu. A jak nikt do kopalni nie schodzi to nie jest mój problem. Byłby wolny rynek, to by sobie to uregulował. Jakoś dziwnym trafem Ci, co schodzą na dół, a nie
  • Odpowiedz