Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Domciu: jeżeli tak się często zdarza to znaczy że skrzyżowanie jest źle zaprojektowane. I wcale się nie dziwie, Wrocławski ruch drogowy jest zaprojektowany przez jakichś debili, ponieważ myślą że jak ktoś rozumny to rozumie to zrozumie to każdy. Otóż pojazdami poruszają się również ci mniej inteligentni i ruch powinien być na tyle prosty żeby i oni to rozumieli.
@paw4da: Jestem zdania, że tych naprawdę mało inteligentnych kierowców powinno się eliminować z ruchu drogowego z przyczyn wiadomych. Człowiek nie jest nieomylny, ale na drodze musisz być 100% skupiony. Nie przeczę, że może faktycznie skrzyżowanie wymaga przekształceń lub dodatkowego oznakowania. Nie jeżdżę za często w tych rejonach, więc nie wiem również o jakiej skali zdarzeń mówimy, ale co raz częściej jakieś nagranie czy fotka, która widzę na grupce czy gdziekolwiek indziej
@Domciu: Lewoskręt z Boya-Żeleńskiego w Krzywoustego (na Koronę). Sam się nieraz u początków mojego kierowcowania łapałem, że coś kusi, aby skręcić za wcześnie, bo właściwy skręt jest w głębi, po bardzo dużym ale łagodnym łuku. Spod sygnalizatora ledwo to widać (pic rel), więc trzeba bardzo uważać na oznakowanie pionowe i poziome. Jeżeli przeoczy się znak B-2 na latarni a po lewej pod sygnalizatorem jest pusto, to naprawdę wydaje się intuicyjnym by
Juzef - @Domciu: Lewoskręt z Boya-Żeleńskiego w Krzywoustego (na Koronę). Sam się nie...

źródło: comment_1585328093lXVdSIa5dR31agwBNMSQcF.jpg

Pobierz