Wpis z mikrobloga

Wpadlam w depresje z powodu strachu przed kryzysem jaki nam zafunduje koronawirus.
Myślicie,ze opcja samobójstwa z powodu tego co może przynieść kryzys mogłaby być rozsądna ? Mam 26 lat,ale jeśli mam żyć w świecie,gdzie nie będzie na jedzenie i trzeba będzie je kraść to nie widzi mi się to....

Jak coś to moje jedyne umiejętności to programowanie,ale są one na tyle jeszcze słabe aby na tym zarabiać.Nie mam wykształcenia.
#koronawirus
  • 14
@Bounty994: na szczęście w miarę stabilna praca, a jak coś to jedzenie można na działce uprawiać :D
Niemniej jednak nie ma co panikować, za rok czy dwa lata zobaczysz, będziemy się śmiali z tego wirusa. Co prawda nie wszyscy no ale ;)
Mnie bardziej przeraża fakt, że rodzice mogliby mi umrzeć tak nagle, ale trzymam kciuki, że na takie zadupie to nawet koroniwirus się nie wybierze.
@Bounty994: Ale ty jesteś jeszcze naiwny, chłopie jak będzie skąd kraść jedzenie to będzie dobrze, gorzej jak nie będzie jedzenia i trzeba będzie je produkować, albo zdychać z głodu... myślisz że taka julka z oskarkiem będą kartofle uprawiać XD, przyjdzie jesień żarcia nie będzie i wtedy się zacznie Stalingrad 2.0