Wpis z mikrobloga

@0p0p0: WOW (ʘʘ)
Niezła zajawka :D Pokaż mapę miasta i jak wyglądają domki :)
Ja w Simsach zawsze głównie zajmowałem się projektowaniem i budowaniem domów + wyposażenie xD Chwilę pograłem daną rodziną i kolejny dom i kolejny :)
  • Odpowiedz
@0p0p0: Niee. W całej Polsce jesteś tylko taka jedna Małgorzato. Poznałbym Cie nawet jakbyś nic nie napisała. Chociaż nie spodziewałem się że skończysz na portalu z mizoginami. W sumie to ty też byłaś mizoginem wiec może szybko się wpasujesz
  • Odpowiedz
@Marcinowy: za dużo się w mieście nie pozmieniało, generalnie potomkowie danej rodziny mieszkają w swoich domach rodzinnych, ponieważ drzewo jest za szerokie dążę do depopulacji, tj. jedno dziecko na parę, więc domków wystarcza, myślę że na ten moment najwięcej nieruchomości i biznesów dziedziczy moja rodzinka + Langraabowie, może za parę pokoleń uda się żeby została tylko jedna para w której rękach będzie całe miasto xDD i wtedy znowu zacznę crossować
  • Odpowiedz
@0p0p0 O jak szanuję, gram tak teraz w Sims 4, w 2 miałam takie któreś pokolenie, ale w Dziwnowie, bez Belli (celem było zrobienie samych kosmitów w mieście). Nigdy jedno w nie doszłam jeszcze do takiego dużego drzewa, bo gram każda rodziną bardzo powoli, w Sims 4 teraz mam dopiero prawnuki Belli(w wieku nastoletnim). Nigdy jednak nie pomyślałam o robieniu drzewa gdzieś poza grą
  • Odpowiedz