Wpis z mikrobloga

@0p0p0: zawsze chciałem coś takiego zrobić! Tylko odpadłem na 3-4 pokoleniu. Mam też w planach drzewo genealogiczne swojego rodu. Żeby był po mnie jakiś ślad dla moich przodków. Zrobię drzewo plus w załącznikach kilka zdjęć, nagrań i ogólnych informacji o danej osobie. ()
  • Odpowiedz
@Marcinowy: lvl 26, w tym momencie jestem bez pracy, szukam nowej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ja generalnie nie gram jakoś dużo, raz na kilka tygodni-miesięcy mnie złapie zajawka i wtedy potrzebuję kilku godzin żeby sobie odświeżyć co tam w ogóle słychać u każdej z rodzin :D i tak sobie pogram powiedzmy przez tydzień popołudniami po 3-4 godziny, a potem mi brzydnie i znów przerwa na
  • Odpowiedz
@CitizenCT500: nie, w simsach to tak nie działa ;) poza tym zbyt bliscy krewni nie mogą się rozmnażać, ale jakaś tam dziesiąta woda po kisielu jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: Projekt godny podziwu, ale od siebie polecam przejść na Windowsa 10, jeśli 7 masz legala to i dziesiątka automatycznie się aktywuje, Microsoft nigdy tego nie wyłączył i to w pełni legalne. A oprócz tego że jest po prostu szybszy i rozwijany to skończyło się już wsparcie dla siódemki i jest średnio bezpiecznie. Miłej gry życzę! ^^
  • Odpowiedz
@0p0p0: Simy 2 są super, ale trochę puste są te światy i domki mega klockowate. Ale za to świetne są takie mini animacje i smaczki których nie ma w 3 i 4. Np. simy z 2 wyjmują naczynia z szuflad i szafek, a nie z powietrza, przytulają się rano po obudzeniu, dzieci przytulają rodziców kiedy wracają z pracy, a kanapy się zapadają jak się na nich siedzi :D To niesamowite ile pracy i serca zostało włożone w tą grę.

Co do trójki to obecnie moja ulubiona część. Z modami jest ładniejsza od 2 i 4 daje totalną swobodę. Dzięki CTW można stworzyć swój wymarzony świat (a przy okazji pobawić się blenderem i porobić własne teksturki w ps). Do tego własne oświetlenie i ustawienia pogody. Projektuję właśnie taki swój świat, ale zajmie mi to pewnie kilka lat, bo mam bardzo ambitne plany xD

A co do rodzin i pokoleń to spokojnie można robić takie drzewa genealogiczne w trójce. Story progression można wyłączyć w opcjach i wtedy żaden obcy sim nie będzie brał ślubów i robił dzieci samowolnie. Można też zainstalować mod Nraas który daje pełno opcji i możesz sobie nawet zaznaczyć sima którego masz na oku, żeby nie flirtował z innymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@0p0p0: o kuuurnia, grubo ;D ale podziwiam, i gratulacje dla niebieskiego, może i nie rozumie ale przynajmniej wspiera w tym szaleństwie ;)
  • Odpowiedz