Wpis z mikrobloga

@Herubin: najpierw walili w KO, bo KO śmiała mówić, że PiS coś #!$%@?ł w kontekście wirusa. Potem wspierali PiS, żeby wbrew prawu przejść na głosowanie online, a teraz walą w MKB w stylu, którego nie powstydziłby się Pereira. Jeszcze tylko brakuje walenia w KO, że wchodzi w koalicję z Konfą.
A PSL stracił dużo w moich oczach, myślałem, że faktycznie się zrestrukturyzowali i zreformowali, a tu jednak dalej szykowanie pod współpracę
najpierw walili w KO, bo KO śmiała mówić, że PiS coś #!$%@?ł w kontekście wirusa. Potem wspierali PiS, żeby wbrew prawu przejść na głosowanie online, a teraz walą w MKB w stylu, którego nie powstydziłby się Pereira. Jeszcze tylko brakuje walenia w KO, że wchodzi w koalicję z Konfą.

A PSL stracił dużo w moich oczach, myślałem, że faktycznie się zrestrukturyzowali i zreformowali, a tu jednak dalej szykowanie pod współpracę z PiS.
@Andreth: A Czarzasty w ogóle coś powiedział względem sytuacji z tweeta? Bo był na prezydium, więc powinien potwierdzić bądź nie. Jutro Zgorzelski rano będzie w tokfm i jestem ciekawy, czy będzie bronił stanowiska PSL, czy jednak będzie próbował łagodzić sprawę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herubin: ale ona to przecież powiedziała
Wieczorem była w Polsat news i było o to pytanie. Miała okazję zdementować i nie zrobiła tego - pytana ze 3 razy o to. Więc z czym do ludzi. Na minister Emilewicz mówi Emilianowicz - wicemarszałek sejmu. To jest dopiero totalna beka. Nic nie kuma.