Wpis z mikrobloga

Dawid Ozdoba 4 lata temu: "Hejtujcie, KOCHAMY HEJTÓW!". Dawid Ozdoba dziś: "Hejtujecie mnie, popadłem w depresję, chciałem się zabić, HEJT ZABIJA!". Dawid Ozdoba jest doskonałym przykładem na to, jak radzić sobie z krytyką. Wystarczy po prostu niebyć Ozdobą.

Zapraszam do śledzenia tagu #ozdobastories - co jakiś czas publikuję porcje kontentu od naszej pozytywnej mordeczki!

#dawidozdoba #ozdoba #patostreamy #ozdobastories #narkotykizawszespoko #famemma
Nicki23 - Dawid Ozdoba 4 lata temu: "Hejtujcie, KOCHAMY HEJTÓW!". Dawid Ozdoba dziś: ...

źródło: comment_1585167903JDZBoZ6WRrtSlzBFE4Tnlj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Squno: Po Fame MMA 2 mógł się jeszcze uratować. Niestety zrobił najgorszą rzecz, jaką mógł i spadł na samo dno. I tak na tym dnie siedzi od 2 lat. Nie powiem, obserwacja tego przypadku medycznego jest nawet ciekawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaglądacie czasem na jego kanały? To co tam się odjaniepawla, to praktycznie #tematdlauwagi
  • Odpowiedz
Zaglądacie czasem na jego kanały?


@Nicki23: Skończyłem na tym, jak miał jakąś sektę czy ch*j wie, co to było (miał jakąś grupkę i bawili sie w gre). Ostatnio ktoś napisał, że chce popełnić s---------o na swoich urodzinach ( oczywiście szukaj jak zwykle atencji). Kiedyś go lubiłem, ale po tych walkach na fame i wyplutej szczęce kompletnie mu o------o. Miał jakieś dowody pokazać, groził wojtkowi, nagrywa jakieś dissy, ciągle ma ból
  • Odpowiedz