Wpis z mikrobloga

@Lucider5: nie chodzi mi o rodzicielstwo. Ja nigdy nie byłam w relacji z drugim człowiekiem i ostatnią rzeczą o jakiej myślę jest szukanie partnera, bo muszę zajść w ciążę. Po prostu zastanawiam sie jak bardzo #!$%@? muszę być że moje życie potoczyło się tak a nie inaczej. Jak sam wspomniałeś większość kobiet po 20 roku życia jest zajęta bądź po dużej ilości przygód. Mój przypadek wydaje się być tak odosobniony, że
@dupa_karuzela: Jesteś dziewicą tylko i wyłącznie za sprawą twojej własnej decyzji. Nie jesteś odrzucana, tylko jesteś bierna. Nie jesteś incelem, tylko volcelem. Różowa jak chce seksu, to w internecie może mieć 1000 chętnych facetów w ciągu jednej doby. Wystarczy dowolny portal do umawiania się w tym lub innym celu. Możesz być brzydka, gruba, niemiła i pyskata, a i tak będziesz mieć wybór spośród wielu chętnych mężczyzn, którzy sami będą do ciebie
@PanDarcy: W dodatku skoro ona sama sobie stawia inny standard, bo jest kobietą - na zasadzie, że ona ma ciężko, bo nie ma tyle atencji co koleżanki XD - to nie powinna więcej udzielać się na tagu przegryw sugerując, że płeć w przegrywie nie ma znaczenia