Wpis z mikrobloga

jestem chora psychicznie i mocno zaburzona


@dupa_karuzela: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chodziło mi o to że niebieski jak jest nieśmiały to już wystarczy by nic mu nie wyszło, jak faktycznie jesteś różową a nie trollem to macie znacznie łatwiej, bo tylko czekacie aż ktoś podbije
haha no chyba że nikt nie podbija, tak jak u mnie


@dupa_karuzela: Sądząc po twoich wpisach jesteś mocno religijna, pewnie masa gości podbija ale nie spełniali wymagań co do religijności, mam rację? I po 2 jak możesz mówić że masz swoje lata jak w najnowszym wpisie na anonimowych widziałem jak gość 21 letni szuka dziewczyny i sie tam udzielałaś, chyba dużo starsza nie jesteś w takim razie
@Lucider5: człowieku ja nie wierzę w Boga, jestem wolna od religii oraz jej dogmatów, zakazów, nakazów. Wierzę w kosmiczną energię. Wierzę w reinkarnację itd. Nikt nie podbijał, uwierz mi. Ludzie traktują mnie jak powietrze.
Też mam 21lvl i udzielałam się tam, bo stwierdziłam ze trzeba być głupim żeby wierzyć że się na wykopie znajdzie coś więcej poza nieprzyjemnościami. A pytanie "wierzysz w boga" było uszczypliwe.
@dupa_karuzela: W sensie że szybciej musisz kogoś znaleźć bo dzieci? Laski mogą rodzić i po 30, no ale faceci mają więcej czasu, to fakt. Tylko co z tego, jak miałbym 30 lat i dalej nie miałbym nikogo i jakaś laska która już kogoś miała by się mną zainteresowała to już wolałbym być sam do końca życia. Co z tego że faceci maja wiecej czasu, po 20-25 roku życia i tak większość