Wpis z mikrobloga

Kochane prawilne mirki, spod znaku #4konserwy: dziś ogłaszam że występuje w szeregi szczujni i zawodowych trolli spod znaku #neuropa i będę jątrzył razem z nimi na morawieckiego.

Ogłoszenie ważnych zmian dla całego społeczeństwa a ten #!$%@? jakieś farmazony 20 minut, zero konkretów. Wodolejstwo gorsze niż moja obrona pierwszego dyplomu. Tak mnie #!$%@? tymi #!$%@?, zamiast podać konkrety: co i komu wolno a co nie.

#koronawirus #pis #polityka #kwarantanna #coronavirus #covid19 #4konserwy
  • 21
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: Ale co miał jutro ogłosić? Oglądam konferencje. #!$%@? o tym ze się o matkę martwi. Nosz #!$%@?. Niech podadzą na początku co i jak, potem niech se #!$%@? i się tłumaczy a potem pytania. Co w tym trudnego??
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: @OS7RY:

ale nawet te kilka najważniejszych zdań komunikatu minister zdrowia podał kompletnie niejasno - z psem wiadomo że można wyjść, ale też że można wyjść się przejść jak już się nie wytrzymuje psychicznie w domu

czyli emeryci i uczniowie będą se dalej łazić, bo mają pretekst ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? jakieś farmazony 20 minut

#!$%@? tymi #!$%@?,

#!$%@? o tym ze się o matkę martwi.

Nosz #!$%@?

robisz z siebie debila.

Skoro #!$%@?
  • Odpowiedz
@OS7RY: masz typie urojenia i nie umiesz nie przenosic agresji na innych w internecie. Poziom twojej wypowiedzi siegna dna i co gorsza zarzucasz innym, ze to inni sa w bledzie przy okazji atakujac ich personalnie EOT
  • Odpowiedz
Ale co miał jutro ogłosić? Oglądam konferencje. #!$%@? o tym ze się o matkę martwi. Nosz #!$%@?. Niech podadzą na początku co i jak, potem niech se #!$%@? i się tłumaczy a potem pytania. Co w tym trudnego??

Daruj sobie te inwektywy bo robisz z siebie debila.

Skoro #!$%@?,


@OS7RY: JA mam sobie darować!? nosz kuźwa poniosło cię baranie.
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: I gdzie tu masz inwektywy?

Wiesz imbecylu co to są inwektywy? Nie, to nie są użyte przekleństwa, miernoto intelektualna. Wiec skoro nie masz pojęcia o semantyce tak prostych zwrotów, to zamilknij bo robisz z siebie debila i pogrążasz się.
  • Odpowiedz
miernoto intelektualna


@OS7RY: i kto tu jest debilem. nie widzisz co napisałeś? obrażasz premiera a potem mnie i nawet o tym nie wiesz? jesteś upośledzony od urodzenia czy to wirus i gorączka?
  • Odpowiedz